• Informacje na temat:

  sukienka oficjalna

Artykuły na temat: sukienka oficjalna
 • "M jak miłość": Jacek Kurski zwolnił swą pupilkę z powodu... sukienek?

  ...! - Donoszono mi, że są odgórne uwagi nawet w sprawie wyglądu moich sukienek - powiedziała w rozmowie z magazynem "Flesz". Na szczęście na urodzie, talencie i... sukienkach Barbary Kurdej-Szatan poznała...

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • Sukienki na wesele, czyli ubierz się jak gwiazda showbiznesu!

  ...każdego wesela, a i z czystym sumieniem będziesz mogła je ubrać na inną okazję.  Dojrzała wiekiem, młoda duchem - sukienka midi   Jeżeli chcesz wzorować się na sukienkach, jakie gwiazdy ubierają na(...) z programu "Kocham Kino" postawiła na szarą długą do łydek, sukienkę zdobioną perłowymi aplikacjami i piórami. Długo i kwiatowo – sukienka zwiewna w stylu Izabeli Krzan Jednak jeżeli nie w smak ci...

 • Polska wciąż "W spodniach czy w sukience?"

  Ponownie na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce znajduje się album Ani Dąbrowskiej zatytułowany "W spodniach czy w sukience?".

 • Meghan Markle nieoficjalnie. Tak kibicowała Harry'emu w meczu polo

  Rozdanie nagród w Pałacu Buckingham, zawody w Ascot, podróż z królową Elżbietą - to tylko niektóre publiczne wyjścia, w których od momentu ślubu z księciem Harrym (33 l.) uczestniczyła Meghan (36 l.). Wreszcie przyszła chwila na coś mniej oficjalnego!

 • Justyna Steczkowska w roli... piosenkarki disco

  1 lutego do kin wchodzi film "Kanadyjskie sukienki", w którym niewielką rolę zagrała Justyna Steczkowska.

 • Pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej rodziny zrobił... ojciec Kate

  Po niespełna miesiącu od narodzin następcy brytyjskiego tronu, Kate i William coraz śmielej wychodzą zza murów rodzinnego domu księżnej w Bucklebury. Świat wreszcie doczekał się pierwszych, oficjalnych zdjęć całej rodziny!

 • Christina Aguilera rozpaliła zmysły męskiej części widowni podczas niedawnego pokazu mody w Mediolanie. Gwiazda pojawiła się na wybiegu odziana w kusą, skórzaną sukienkę w indiańskim stylu.

 • Bella Hadid zaszalała z kreacją. Ale prześwity!

  Belli Hadid (22 l.), jako jednej z czołowych modelek, nie mogło zabraknąć na pokazie bielizny Victoria's Secret. Gwiazda zjawiła się także na imprezie po części oficjalnej. Na tę okazję wybrała sukienkę, która więcej odkrywała niż zakrywała. Jak Wam się podoba?

 • Polska lista cofa się w czasie?

  W zeszłym tygodniu na szczycie listy bestsellerów płytowych w Polsce znalazł się pochodzący z 2008 roku album "W spodniach czy w sukience?" Ani Dąbrowskiej. W najnowszym notowaniu Numerem Jeden jest płyta z 2005 roku.

Zdjęcia na temat: sukienka oficjalna