• Informacje na temat:

  sukienka pavlovic

Artykuły na temat: sukienka pavlovic
 • Iwona Pavlović bibliotekarką

  Iwona Pavlović (44 l.), jurorka "Tańca z gwiazdami" ma kilka dodatkowych fachów w ręku. Z zawodu jest... bibliotekarką. Potrafi też dobrze szyć.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Tyszkiewicz i Pavlović wyzywały się za kulisami

  TVN nie pokazał najciekawszej części ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" . Podczas przerwy reklamowej jurorkom, Iwonie Pavlović i Beacie Tyszkiewicz puściły nerwy.

 • Iwona Pavlović bibliotekarką

  Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z gwiazdami" ma kilka dodatkowych fachów w ręku. Z zawodu jest... bibliotekarką. Potrafi też dobrze szyć.

 • Justyna Żyła trenuje do "Tańca z gwiazdami". Pokazała się w naturalnej wersji!

  Justyna Żyła (31 l.) przygotowuje się do drugiego występu w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Do sieci trafiły jej zdjęcia z treningu. Była żona skoczka ostatnio stawia na dość mocny makijaż, więc niektórzy mogą mieć kłopoty z poznaniem jej w bardziej naturalnej wersji.

 • Pavlović w sukni ślubnej

  Sroga jurorka "Tańca z gwiazdami" wychodzi za mąż! Iwona Pavlović została przyłapana w trakcie przymierzania sukni ślubnej w jednym z salonów.

 • "Taniec z gwiazdami": Dramat! Justyna Żyła pod lawiną krytyki po występie

  Za Justyną Żyłą (30 l.) pierwszy występ w "Tańcu z gwiazdami". Niestety, chyba nie tak go sobie wymarzyła. Tragicznie poszło jej na parkiecie i usłyszała miażdżące opinie...

 • Wojna jurorek w "Tańcu z gwiazdami"

  Gorąca atmosfera i emocje panujące w programie "Taniec z gwiazdami", udzielają się nie tylko czestnikom show, ale i jurorom. W niedzielny wieczór, 27 września, Ivona Pavlović i Beata Tyszkiewicz nie szczędziły sobie uszczypliwości, a za kulisami poleciały wulgarne słowa.

 • Francys Sudnicka już nie zatańczy

  ..., że lider zespołu Feel wreszcie w programie zatańczy, lecz niestety - Feel po prostu zagrał i zaśpiewał. Kolejna niespodzianka: dwie panie jurorki - Ivona Pavlovic i Beata Tyszkiewicz - próbowały się(...) wejściu na parkiet pary Wojtek Medyński i Iza Janachowska znów było gorąco i kolorowo, czerwono (garnitur) i żółto (sukienka), i było też zabawnie. Zdaniem Galińskiego, aktor trochę przesadził ze...

 • Pani minister już nie tańczy

  W czwartym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli była minister Anna Kalata i Krzysztof Hulboj. Najlepsi znowu okazali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

Wideo na temat: sukienka pavlovic
 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...