• Informacje na temat:

  sukienka pink

Artykuły na temat: sukienka pink
 • Zagraniczne media spekulują na temat ciąży Pink (35 l.).

 • Shakira żartuje z "incydentu"

  W kolorowo-kobiecej prasie szeroko komentowano fakt, że Shakira i Pink przyszły na galę rozdania nagród VMA w takich samych sukienkach. Pierwsza z wokalistek postanowiła odnieść się do tego wydarzenia.

 • MTV VMA: Na czerwonym dywanie

  23. ceremonia wręczenia dorocznych nagród MTV już za nami. Odbyła się ona w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia / 1 września) naszego czasu. Reporter INTERIA.PL, jako jedyny przedstawiciel polskich mediów, przyglądał się MTV Video Music Awards 2006 za kulisami. Oto jego relacja z czerwonego dywanu, czyli parady gwiazd tuż przed rozpoczęciem show.

 • "Nie mamy się czego wstydzić"

  Śpiewająca DJ Patricia miksuje muzykę od 1996 roku, występowała w ponad 60 klubach w całej Polsce. Od 1997 roku organizowała cykle imprez "Techno vinyl night party". Programujący muzykę Jacek Dojwa zaczynał w tym samym czasie nagrywając elektroniczne dźwięki we wrocławskiej formacji Auralplanet. Razem tworzą formację Husky, której debiutancki album "Czy słyszysz?" ukazał się w listopadzie 2002, choć materiał powstał praktycznie dwa lata wcześniej. Łukasz Wawro rozmawiał z DJ Patricią i...