• Informacje na temat:

  sukienka srebrna

Artykuły na temat: sukienka srebrna
 • Edyta Górniak ostatnio nieco zniknęła z mediów i przestała dostarczać nowych "sensacji" ze swojego życia tabloidom. Oznaczać to mogło tylko to, że diwa zajęła się pracą. Faktycznie, kilka dni temu dała koncert w Olsztynie, podczas którego kilkukrotnie się przebierała. Uwagę zwracała przede wszystkim srebrna sukienka, pochodząca z firmy odzieżowej Muses, której współwłaścicielką jest... Natasza...

 • Maja Sablewska: Mała czarna na Sylwestra

  Na ostatnią imprezę w roku warto ubrać się modnie i wygodnie, jeśli planujemy przetańczyć całą noc. "Trzeba postawić na coś wyjątkowego i zaszaleć z kreacją" - sugeruje Macademian Girl, zaś Maja Sablewska radzi, żeby na zmianę zabrać... sportowe buty.

 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  Jeśli chodzi o szokujące sukienki, ubiegły rok prezentował się pod tym względem zaskakująco spokojnie. W dalszym ciągu żadna gwiazda nie dorównała Lady Gadze, która na rozdaniu nagród MTV 2010 zjawiła się w sukni z prawdziwego mięsa. Kto jeszcze wzbudził zainteresowanie opinii publicznej swoim strojem?

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • "Taniec z gwiazdami": Katarzyna Dziurska nie bała się śmiałych figur!

  Katarzyna Dziurska (30 l.), instruktorka fitness, w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" trenuje pod okiem Tomasza Barańskiego. W pierwszym odcinku show zatańczyli jive’a. Kasię wystrojono w sporo odkrywającą srebrną sukienkę z frędzlami. Kreacja była luźna i przy niemal każdym ruchu sporo odkrywała. Zwłaszcza, gdy trenerka prezentowała dość śmiałe figury taneczne.

 • Kolekcja Audrey Hepburn

  Nigdy nie zaliczano jej do boginek srebrnego ekranu. W czasach jej największych sukcesów świat podziwiał posągową Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła, wiotka i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem współczesnej kobiety - obowiązującym do dziś! - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. 1 kwietnia na video (do sprzedaży) debiutuje "Kolekcja Audrey Hepburn".

 • Sromotna wpadka Gigi Hadid. Tego raczej nie chciała pokazać?

  Gigi Hadid (23 l.) na imprezie Fashion Media Awards w Nowym Jorku zachwyciła kreacją. Modelka pojawiła się w srebrnej sukience ze sporym rozcięciem. Pozując na ściance, zaliczyła jednak "sromotną" wtopę - krzyżując nogi i stając w rozkroku, nie zauważyła, że kreacja niepostrzeżenie... rozstąpiła się.

 • Najlepsze nowele filmowe

  Znamy już 10. finalistów konkursu zorganizowanego przez Studio Munka przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Na zwycięzców czeka pula nagród w wysokości 50.000 złotych, a także możliwość realizacji filmów na podstawie zwycięskich nowel.

 • Edyta Pazura i Cezary Pazura na premierze w Teatrze 6. Piętro

  Edyta Pazura (29 l.) i Cezary Pazura (55 l.) wzbudzili spore zainteresowanie na premierze sztuki "Niezwyciężony" w Teatrze 6. Piętro. Małżonka aktora pojawiła się w srebrnej sukience, spod której przezierał... brzuszek. Czyżby para spodziewała się trzeciego malucha? Przypomnijmy, że Edyta i Czarek są już rodzicami 8-letniej Amelki i 5-letniego Antosia.

 • Młodzi scenarzyści nagrodzeni

  W poniedziałek, 12 lipca, wieczorem podczas konferencji Script Forum ogłoszono nazwiska laureatów konkursu na nowelę filmową, zorganizowanego przez Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Do zwycięzców trafiły nagrody w łącznej kwocie 50.000 zł! Nagrodzone projekty mają także szanse na realizację filmową w Studiu Munka.

Dyskusje na temat: sukienka srebrna