• Informacje na temat:

  sukienka stara

Artykuły na temat: sukienka stara
 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie zawsze była taka miła! Dziś stara się to naprawić

  Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że nie zawsze było tak kolorowo i jej praca nie sprawiała jej tyle przyjemności, ile sprawia teraz.

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Brodka w sukience z second-handu

  Monika Brodka wraz z wydaniem ostatniej płyty "Granda" zmieniła całkowicie swój styl. Nie ukrywa, że swoim kreacjom poświęca wiele czasu i zawsze stara się mieć na sobie coś wyjątkowego. Nie kupuje jednak wyłącznie w drogich butikach...

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • Elif

  ...odc. 341 Asuman idzie na spotkanie z Fatihem. Inci namawia Elif, żeby weszły do pokoju siostry. Podczas zabawy psują jedną z sukienek. Zeynep stara się...

 • Marta Wierzbicka: Nie ubieram się wyzywająco

  - Stawiam przede wszystkim na wygodę - mówi Marta Wierzbicka, znana z serialu "Na Wspólnej". Aktorka jest fanką swobodnej mody typu streetwear, zwłaszcza trampek i sneakersów. Rzadko wkłada natomiast buty na wysokim obcasie. Nie przepada też za nadmiernym eksponowaniem nagiego ciała, jeśli już coś odkrywa to nogi, w dodatku tylko latem.

 • Elif

  Odc. 608 Podejrzenia o zniszczenie sukienki padają na Inci, dziewczyna bardzo przeżywa niesłuszne oskarżenie. Fevziye i Hülya głowią się, gdzie po odwołaniu sali wyprawić zaręczyny. Aliye wychodzi z propozycją zorganizowania zaręczyn w ogrodzie domu Yusufa. Mimo że pozostało bardzo mało czasu, Melek postanawia, że uszyje Leyli nową sukienkę. Selim bezskutecznie stara się obłaskawić Zeynep. Cała...

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • Rozenek znów sprowokowała fanów! "Dama z du*skiem na wierzchu"

  Małgosia wzbudza w polskim show-biznesie ogromne emocje. Ostatnio znów wzbudziła niemałą sensację. Wszystko z powodu zdjęć,  na których pozuje w różowej sukience. Fotograf mocno się postarał, by było(...)", "Dama z dupskiem na wierzchu. Stara a głupia", "Każdy pretekst dobry, żeby pokazać tyłek. Ktoś chyba nieustannie musi sobie udowodnić, że ma niezłe ciało",  "Synkowie pewnie dumni, że mama - dama...

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

Zdjęcia na temat: sukienka stara
Dyskusje na temat: sukienka stara