• Informacje na temat:

  sukienka wyglądała

Artykuły na temat: sukienka wyglądała
 • Iwona Węgrowska w za ciasnej (?) sukience na imprezie!

  Iwona Węgrowska (35 l.) ostatnio często pojawia się na imprezach celebryckich. Nie zabrakło jej także gali na Fashion TV Magazine. Piosenkarka, która niejednokrotnie zaliczała wpadki modowe, tym razem również niezbyt popisała się strojem. Sukienka, która miała na sobie, wyglądała bowiem na nieco za ciasną, a jej biust niemal się z niej wylewał!

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Księżna Kate w ogniu krytyki. Za tę sukienkę!

  ...w mediach. Jedna z popularnych dziennikarek zarzuciła jej, że tylko się postarzyła i wyglądała "za sztywno" oraz "za słodko". Dalej było jeszcze ostrzej: "Podczas gdy Diana była ikoną mody, większość młodych kobiet nie marzy o ubieraniu się jak Kate" - napisała. W opozycji stanęła jej koleżanka z redakcji, która zachwyciła się stylizacją księżnej. Jej zdaniem sukienka sprawia, że "Kate wygląda pięknie...

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • Oliwia Cymińska odsłoniła biust na pokazie. Wyglądała lepiej niż Doda?

  Blogerka i stylistka Oliwia Cymińska to nowa twarz na warszawskich salonach. Dziewczyna w śmiałych kreacjach fotografuje się na ściankach, co oczywiście zyskuje poklask. Niedawno na jednej z imprez modowych pozowała w sukience z ogromnym rozcięciem, zaliczając wpadkę i pokazując części intymne. Teraz, na pokazie Patrycji Kujawy, trudno było przejść obojętnie obok jej kreacji z ogromnym dekoltem. Myślicie, że uda jej się przebić Dodę, która ostatnio nieco łagodnieje?

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • 10 września br. Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) pobrali się! Uroczystość może śmiało kandydować w konkursie na ślub roku. Było wystawnie, elegancko i na bogato. Podczas tego ważnego dla nich dnia towarzyszyli im znajomi oraz rodzina. W wywiadzie dla "Vivy" "Perfekcyjna" przyznała, że przed ceremonią miała niemały ból głowy. Zaprojektowano dla niej kilka sukienek i nie wiedziała, którą powinna wybrać. "Chyba pokażę się w dwóch. W jednej pójdę do ślubu, a w drugą...

 • Niesforna sukienka Urszuli

  Na sławy zewsząd czyhają pułapki. Przekonała się o tym ostatnio Urszula, gwiazda naszej piosenki.

 • Agata Kornhauser-Duda na celowniku znanej stylistki: Wyglądała jak pogrążona w żałobie!

  Agata Duda (43 l.) i jej stylizacja na spotkaniu z papieżem Franciszkiem podzieliła świat mody. Część ekspertów uważa, że "pierwsza dama" wyglądała stosownie do sytuacji, inni, że pomyliła radosną chwilę z pogrzebem.

 • Keira Knightley nie płacze nad... rozlanym winem

  Słynna tiulowa sukienka, w której Keira Knigtley brała ślub, nie jest już nieskazitelna. Wszystko przez wino... "Koleżanka przechodziła obok mnie na imprezie, potknęła się i wylała wszystko na kreację" - przyznała Knightley.

Zdjęcia na temat: sukienka wyglądała
Wideo na temat: sukienka wyglądała
 • Paulina Sykut-Jeżyna o porównaniach do Ani Lewandowskiej: Nie konkurujemy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (36 l.) i Anna Lewandowska (29 l.) niedawno założyły identyczne sukienki. Pogodynka postanowiła więc od razu skomentować całe zamieszanie, zapewniając, że nie ma tego Ance za złe! "Lubię Anię Lewandowską i wyglądała pięknie w tej sukni. Nie konkurujemy ze sobą, bardzo się lubimy i szanujemy" - wyznała. (Przeambitni.pl/x-news)

 • Jacyków nie zostawił suchej nitki na Kazadi!

  wyglądała tandetnie, a niedoskonałości jej sylwetki zostały boleśnie uwypuklone. – To skandal, że tak piękna dziewczyna, pięknie uczesana i umalowana była w tak strasznych szmatach, które(...) sukienka dla transwestyty. Ta biała z kolei podkreślająca wszystkie - jeżeli można w ogóle mówić o jakichś mankamentach sylwetki Patricii - to tutaj rzeczywiście, wszystko to wydobyto. Jeżeli ktoś ma

Dyskusje na temat: sukienka wyglądała