• Informacje na temat:

  sukienka ze skóry

Artykuły na temat: sukienka ze skóry
 • Dorota Gardias-Skóra dumna ze swoich popisów w "Azja Express"

  Dorota Gardias-Skóra (35 l.) już w pierwszym odcinku "Azja Express" posunęła się do świństwa względem swoich kolegów, zajmując zatrzymany przez nich samochód. Pogodynka nie spodziewała się po sobie aż takiej bezwzględności.

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska jest coraz szczuplejsza!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (43 l.) pojawiła się na polskiej "oskarowej nocy z gwiazdami". Na tę okazję założyła prostą białą sukienkę. Szczególną uwagę zwracała jednak nie kreacja, a jej sylwetka. Wydaje się, że dziennikarka jest coraz szczuplejsza. Dieta i treningi sprawiły, że zostały z niej niemal sama skóra i kości! Porównajcie aktualne zdjęcia z fotkami zrobionymi jeszcze niedawno i przekonajcie się sami!

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • Ewelinę wysłali w nieznane, bo aktorka w ciąży!

  Gdy Magdalena Górska szukała sukienki na swój własny ślub, jej bohaterka z "Pierwszej miłości" też była w ferworze przedślubnych przygotowań. Prawdziwe wesele skończyło się happy endem, ale serialowa Ewelina uciekła sprzed ołtarza, unieszczęśliwiając Bartka (Rafał Kwietniewski). Czy ta historia ma szanse na szczęśliwe zakończenie?

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • Natasza Urbańska i Edyta Górniak zakończyły swój konflikt?!

  ...zaskoczenie wywołał więc widok piosenkarki w... sukienkach marki sygnowanej przez Nataszę Urbańską! Edyta Górniak najczęściej występuje w nich na dużych galach koncertowych. Srebrną sukienkę ze skóry założyła na koncercie w Olsztynie. Wielu projektantów wręcz marzy o takim właśnie prezencie, bo kiedy zdjęcia docierają do mediów, butiki przeżywają prawdziwe oblężenie. Natasza bardzo docenia więc...

 • "27 sukienek" także w Polsce

  Miniony weekend w amerykańskich kinach przyniósł wielki sukces filmowi, który już niedługo pojawi się i na polskich ekranach. Przez zaledwie trzy dni niskobudżetowa komedia miłosna "27 sukienek" zarobiła niemal 22 i pół miliona dolarów! Film, który sprawił tak ogromną niespodziankę, ma już polskiego dystrybutora - Forum Film, a jego premierę zapowiedziano na długi, walentynkowy weekend, począwszy od 14 lutego.

 • Transgenderowa aktywistka Vala Tomasz Foltyn chce być prezydentem Krakowa!

  ...stanowiska decydującego o przyszłości miasta bez względu na orientację seksualną, kolor skóry czy pochodzenie. Chce, by Kraków był miastem otwartym jak San Francisco czy Berlin - Vala będzie...

 • Björk: Łabędź na aukcji

  W drugiej połowie września odbędzie się internetowa aukcja charytatywna, podczas której można będzie kupić blisko 150 przedmiotów należących do gwiazd muzyki. Atrakcją aukcji, trwającej od 18 do 25 września, ma być słynna sukienka z łabędziem, jaką Björk nosiła na rozdaniu Oscarów w 2001 roku.