• Informacje na temat:

  sukienki a la marilyn monroe

Artykuły na temat: sukienki a la marilyn monroe
 • Zdjęcia rentgenowskie Marilyn Monroe sprzedane

  Popyt na zdjęcia Marilyn Monroe nie spada. Ostatnio miłośników aktorki interesuje już nie tylko jej ciało, ale także wnętrze. Za 45 tys. dolarów sprzedano na aukcji zdjęcia rentgenowskie przedstawiające klatkę piersiową gwiazdy.

 • Sukienka Marilyn Monroe na sprzedaż

  Biała, wiązana na szyi sukienka, którą w filmie "Słomiany wdowiec" nosiła Marilyn Monroe trafi na aukcję. To jedna z najsłynniejszych kreacji w historii kina. Jak szacują eksperci może osiągnąć cenę nawet 2 mln dolarów.

 • Legendarna sukienka sprzedana

  Plisowana sukienka koloru kości słoniowej, w której Marilyn Monroe wystąpiła w słynnej scenie "Słomianego wdowca", została sprzedana na aukcji w Beverly Hills za 4,6 mln dolarów.

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • Rosati na Złotych Globach

  Weronika Rosati (28 l.) pojawiła się na afterparty Złotych Globów. Aktorka zaprezentowała się w sukience projektu swojej mamy, Teresy Rosati, z wizerunkiem Marilyn Monroe.

 • Gdyby żyła Marilyn Monroe...

  ... kończyłaby dziś 80 lat. Urodzona 1 czerwca 1926 roku jako Norma Jeane Mortensen, Marilyn Monroe stała się - oprócz statusu gwiazdy filmowej, największej seksbomby w historii kina oraz żony największego bejsbolisty USA Joe DiMaggio - także ikoną popkultury. To właśnie jej portretem posłużył się Andy Warhol chcąc wyrazić w swym pop-arcie mit Ameryki.

 • Najbardziej fotogeniczna gwiazda

  ...fotogenicznych kobiet: 1. Cheryl Cole 2. Audrey Hepburn 3. Angelina Jolie 4. Beyonce Knowles 5. Księżna Diana 6. Marilyn Monroe 7. Catherine Zeta Jones 8. Megan Fox 9. Brigitte Bardot 10. Grace Kelly.(...) i Marylin Monroe. Jak donosi portal Contactmusic.com, rzecznik prasowy firmy Nikon, która zorganizowała tę ankietę w ramach promocji nowego modelu aparatu fotograficznego, powiedział: "Cheryl Cole została...

 • Daryl Hannah zagra Marilyn Monroe

  Amerykańska aktorka Daryl Hannah, znana z kreacji w filmach "Wall Street", "Orły Temidy" i "Łowca androidów", na deskach londyńskiego teatru wcieli się w jedną z najsłynniejszych ról Marilyn Monroe. Gazeta "The Evening Standard" doniosła, że 40-letnia aktorka zagra w scenicznej wersji filmu "Słomiany wdowiec", z którego pochodzi słynna scena z podwiewaną białą sukienką Monroe.

 • Chce poruszać, bawić, fascynować...

  ...? - Widziałam ostatnio niesamowity spektakl Krystiana Lupy "Persona. Marilyn". Sandra Korzeniak bardzo zaimponowała mi swoją kreacją aktorską. W niezwykły sposób udało jej się oddać charakter bohaterki - połączenie infantylizmu, psychozy, geniuszu. To było dla mnie niezwykle pouczające doświadczenie. Samo siedzenie na krześle stawało się symfonią ruchów. Marylin Monroe to jest właśnie rola, w którą...

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.