• Informacje na temat:

  sukienki alexandra

Artykuły na temat: sukienki alexandra
 • Suknia ślubna księżnej Kate to plagiat? Dom mody Alexandra McQueena pozwany!

  Dom mody Alexandra McQueena pozwany został za projekt sukni ślubnej księżnej Kate. Projektantka Christine Kendall twierdzi bowiem, że to ona zaprojektowała sukienkę, w której księżna wzięła ślub 29 kwietnia 2011 roku.

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

 • Meghan Markle pójdzie do ślubu w sukni za... dwa miliony?!

  Książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Już teraz emocje budzi temat sukni przyszłej żony księcia. Zagraniczne media dotarły do informatora, który twierdzi, że wie, ile pieniędzy aktorka wydała na kreację. Kwota powala!

 • Wydała fortunę na sukienkę

  Amerykańska gwiazda pop Lady Gaga zapłaciła rekordową sumę za sukienkę zaprojektowaną przez nieżyjącego już Alexandra McQueena.

 • Dominika Kulczyk w barze mlecznym. Miliarderka zjadła obiad za 15 zł w stylizacji za 30 tys.!

  Céline kosztował ok. 9 tysięcy złotych, sukienka od Alexandra McQueena - 3 tysiące, buty od Isabel Marant - 3 tysiące, torebka Chanel - 15 tysięcy złotych. Pewnie niewielu bywalców lokalu zdawało...

 • Modowe wpadki Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow należy do grona najbardziej stylowych gwiazd. Jednak i jej zdarzyły się modowe wpadki i to na oscarowej gali.

 • "Gra o tron": Krew, pot i... puder, czyli niesamowite metamorfozy!

  ...odpowiadają najbardziej znani specjaliści w całym Hollywood. Loki, koki i sukienki Kevin Alexander, który był szefem fryzjerów we wszystkich dotychczasowych odcinkach „Gry o tron”, a wcześniej pracował(...) internetowych można kupić ich repliki, które są produkowane na masową skalę. Ceny za sukienki głównych bohaterek wahają się pomiędzy 50-150 dolarów, a największą popularnością cieszą się te noszone przez...

 • Cztery wcielenia Gaspara Noé

  "Robienie filmów jest dla mnie tym samym, co dla innych konstruowanie rollercoastera"- powiedział Gaspar Noé w wywiadzie dla indieWIRE. Urodzony w Argentynie reżyser niezmiennie zatacza kręgi wokół oswojonych wątków, wraca i idzie do przodu, zamienia, podmienia i reinterpretuje.

 • Agnieszka Popielewicz (30 l.) i Grzegorz Hyży (28 l.) mieli wymarzony ślub!

 • Kidman w sukni... Hathaway

  Nicole Kidman wzbudziła zachwyt fotoreporterów, pojawiając się na canneńskiej premierze "Nebraski" w olśniewającej sukni projektu Valentino. Jak się okazuje, nie była jednak pierwszą gwiazdą kina, która wybrała tę kreację.