• Informacje na temat:

  sukienki angelina jolie

Artykuły na temat: sukienki angelina jolie
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Dziadkowie nie chcą zaakceptować ich córki!

  ...na sobie garnitur, przez co wiele osób w ogóle nie rozpoznało, że to ona. Shiloh uwiebia zabawy typowe dla chłopców, nie nosi także sukienek czy spódnic. Brad Pitt i Angelina Jolie podchodzą do(...) tory". Nie trzeba dodawać że Angelina Jolie nie chce nawet o tym słyszeć...  

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Agnelina Jolie i Brad Pitt pełni obaw o córkę! Chce zmienić płeć! Pozwolą jej na to?

  Angelina Jolie (40 l.) i Brad Pitt (51 l.) mają wielkie serce i wychowują sześcioro dzieci, w tym troje adoptowanych. Mimo, że starają się swoim pociechom zapewnić wszystko to, co najlepsze, to nie omijają ich problemy wychowawcze. Ostatnio ich córka Shiloh (9 l.) miała oświadczyć, że chce zostać chłopcem!

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Olbrychski o pracy z Angeliną Jolie

  ..."Jest perfekcyjna i pracowita" - mówi Daniel Olbrychski o Angelinie Jolie , której partnerował na planie filmu "Salt" w reżyserii Phillipa Noyce'a. Co na temat pracy z hollywoodzką gwiazdą ma do powiedzenia polski aktor?

 • Angelina Jolie znów w ciąży

  Angelina Jolie spodziewa się swojego drugiego dziecka. Gwiazda zaprezentowała swoje zaokrąglone kształty podczas sobotniej gali Spirit Awards.

 • Rosati na Złotych Globach

  Ricky Gervais, a wśród wręczających statuetki byli m.in.: Brad Pitt, Angelina Jolie, Nicole Kidman i Ashton Kutcher. Jak oceniacie kreację polskiej aktorki?

 • Złote Globy: Olśniewająca Jolie

  Ponadczasowa elegancja, dopasowane gorsety, syrenie treny i szczypta magii dawnego Hollywoodu - tak w skrócie opisać można czerwony dywan podczas niedzielnego wręczenia Złotych Globów. Media oszalały na punkcie Angeliny Jolie i jej pięknej kreacji od Versace.

 • "Na dobre i na złe“: Staszek odwoła ślub z Leną!

  .... Beznadzieja, co? - skwituje Witek.  Ślub z... Angeliną Jolie Lena przypomni sobie, że Witek miał mieć tego wieczora dyżur. - Nie mogłem przegapić ostatniej okazji - rzuci. - Kiedy stałeś się taki sentymentalny? - zdziwi się Starska. - Mam nadzieję, że ty też dotrzymasz mi towarzystwa, kiedy Angelina Jolie zgodzi się wyjść za mnie? - Angelina Jolie? - zapyta Lena. - Zazdrosna...

 • Angelina jest skromna i pracowita

  Daniel Olbrychski jest jednym z nielicznych polskich aktorów o międzynarodowej sławie. Przyjaźni się z Nikitą Michałkowem, grał u boku największych gwiazd, a teraz, po skończonych zdjęciach do "Salt", w którym partneruje mu Angelina Jolie, przyjął rolę w serial u "Czas honoru".

Wideo na temat: sukienki angelina jolie
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.