• Informacje na temat:

  sukienki do 50

Artykuły na temat: sukienki do 50
 • Kate i Meghan na 50. rocznicy inwestytury księcia Karola. Te zdjęcia nie uciszą plotek

  Kate (37 l.) i Meghan (37 l.) uczestniczyły w obchodach 50. rocznicy inwestytury księcia Karola. Z nagrań i zdjęć wynika, że księżne unikały siebie jak ognia. Nie uciszy to plotek o ich konflikcie...

 • Pomnik Amy Winehouse stanął w Londynie

  Naturalnej wielkości pomnik piosenkarki pop Amy Winehouse, zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat, stanął w Camden, północnej dzielnicy Londynu. Na odsłonięcie figury z brązu stawili się fani oraz rodzina piosenkarki.

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Ewa Szykulska świętuje 50-lecie pracy artystycznej

  Ewa Szykulska, czyli niezapomniana Lala Koniecpolska z "Kariery Nikodema Dyzmy", która kilka dni temu odcisnęła swą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach, świętuje w tym roku 50-lecie pracy artystycznej.

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • "Komisarz Alex": Ewa Szykulska świętuje 50-lecie pracy artystycznej

  Mija właśnie 50 lat od chwili, gdy Ewa Szykulska, którą zobaczymy w 9. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa" jako Polę Frej, po raz pierwszy stanęła przed kamerą. Miała zaledwie 17 lat, gdy w filmie "Tandem" wcieliła się w... pięć różnych postaci.

 • Fortuna za sukienkę Judy Garland

  480 tys. dolarów zapłacił podczas aukcji w Los Angeles nabywca słynnej sukienki w niebiesko-białą kratkę, którą miała na sobie Judy Garland w "Czarnoksiężniku z krainy Oz".

 • Doda i Maryla w sukienkach za 50 tys. zł!

  Organizowany przez Telewizję Polską sylwester w Łodzi przejdzie do historii. Stacja nie oszczędza. Gwiazdy wieczoru - Doda i Maryla Rodowicz - wystąpią w kreacjach za, bagatela, 50 tys. złotych!

 • Catherine Deneuve dla gejów

  Zaczepna i seksowna Catherine Deneuve pozuje na okładce ostatniego numeru gejowskiego czasopisma "Tetu". W dodatku, w doborowym towarzystwie! Ubrana w obcisłą sukienkę w lamparcie cętki, Deneuve sugestywnie obejmuje od tyłu nagiego młodego człowieka o mięśniach ze stali...

 • Aktorka, która zagrała w "50 twarzach Greya" od dnia premiery filmu nie znika z pierwszych stron gazet. Często zapraszana jest również na imprezy i gale, nierzadko także nagradzana. Ostatnio(...) aktorka podczas uścisku uszkodziła górną część sukienki Dakoty Johnson! Gwiazda musiała ją podtrzymywać, by nie zsunęła jej się zupełnie. Sama zainteresowana obróciła to jednak w żart. "Tak jakby...

 • Aukcja pamiątek po Audrey Hepburn

  Do jednych z najbardziej pożądanych kreacji wszech czasów należą te zaprojektowane przez Huberta de Givenchy i Valentino, zwłaszcza, jeśli nosiła je ikona stylu, Audrey Hepburn. Niektóre z najsłynniejszych sukienek aktorki zostaną wystawione na aukcji w Londynie. Połowa z uzyskanych w ten sposób funduszy wzbogaci konto The Audrey Hepburn Children's Fund and Unicef.

Dyskusje na temat: sukienki do 50