• Informacje na temat:

  sukienki duże rozmiary

Artykuły na temat: sukienki duże rozmiary
 • Marta Kaczyńska poszła do ślubu w długiej białej sukience. Jej cena? Zaskakująca

  Zwykle panny młode w dniu swojego ślubu chcą wyglądać zjawiskowo. Nierzadko inwestują spore pokłady finansowe w przepiękne sukienki. Ceny w salonach oscylują nawet wokół kilku tysięcy za kreację.  Są też oszczędne przyszłe żony, które redukują wydatki na strój. Należy do nich Marta Kaczyńska. Niedawno wyszła za mąż za Piotra, z którym jest w ciąży i z którym wkrótce powita na świecie dziecko...

 • Za duży biust Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek otwarcie przyznaje, że przez swe bujne piersi znalezienie dobrze dopasowanej sukienki stanowi dla niej nie lada problem.

 • Anna Mucha nosi rozmiar 34!

  ...donosi "Flesz", Mucha nosi jeden z najmniejszych możliwych rozmiarów! "Nam jednak udało się ustalić, że Ania ‘zjechała’ dwa rozmiary w dół i dogania już swoją sylwetkę sprzed ciąży, a nawet z czasów...

 • Bridget Jones: Ubrania na sprzedaż

  Renee Zellweger, bohaterka filmów "Dziennik Bridget Jones" i "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" , postanowiła sprzedać swoje zbyt duże ubrania. Aktorka wystawi część swej garderoby na aukcji, z której dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

 • Penis Pestki, miejsca intymne Chrissy Teigen, pierś Waligórskiej - oni pokazali za dużo w 2016 roku

  ..., że nie zauważyła, iż pierś wypadła jej z sukienki. Spore emocje na gali rozdania nagród American Music Awards wzbudziła mocno wycięta kreacja żony Johna Legenda Chrissy Teigen, która więcej(...) tylko się nachyliła, jej biust niemalże wypadł z sukienki! Radek Pestka, zwycięzca 5. edycji programu "Top Model", opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie swojego... penisa! Model...

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

 • Duży dekolt Kasi Niezgody

  Partnerka Tomka Kammela jest przykładem na to, że nie tylko nosząc rozmiar S, można wyglądać sexy. Na warszawskich salonach tym razem Kasia Niezgoda (42 l.) zaprezentowała się w sukience z dużym dekoltem. Jak wam się podoba?

 • Open'er: Ogień na festiwalu

  Zapowiadani na główną gwiazdę trzeciego dnia Open'er Festival Brytyjczycy z Kasabian sprostali zadaniu udowadniając, że przyznawane im regularnie nagrody dla najlepszego zespołu koncertowego nie są na wyrost.

 • "Mam za duże piersi"

  Kasia Cichopek (25 l.) zwierza się "Faktowi" ze swojego wielkiego problemu.

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.