• Informacje na temat:

  sukienki edyty herbuś

Artykuły na temat: sukienki edyty herbuś
 • Herbuś odwiedziła salon Zienia!

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", dobrze wie, który polski kreator mody projektuje najpiękniejsze sukienki. Nic więc dziwnego, że kiedy dowiedziała się, że Maciej Zień otwiera nowy salon, odwiedziła projektanta!

 • Sprzedała swoje ubrania, by pomóc bezdomnym zwierzętom!

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", nie ukrywa, że ma mnóstwo kreacji, które założyła tylko raz! Ostatnio postanowiła "przewietrzyć" własną szafę i wystawiła niektóre ze swoich ubrań na... licytację.

 • To ona ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki!

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", będzie gospodynią gali Miss Polonia 2013. To właśnie Edyta ogłosi nazwisko dziewczyny, która zasiądzie na tronie zarezerwowanym dla najpiękniejszej Polki!

 • Serialowcy na pokazie nowej kolekcji Zienia

  ...w poniedziałek do Soho Factory tłum znanych z seriali gwiazd. Na imprezie nie mogło zabraknąć Edyty Herbuś, czyli Marty Orłowskiej z "Klanu", Małgorzaty Sochy, czyli Konstancji Grylak z "Prosto w serce", Katarzyny Glinki, czyli Kasi Górki z "Barw szczęścia". Wszystkie trzy ubrane były w sukienki... Macieja Zienia. W Soho Factory zjawili się też Julia Pietrucha, czyli Ala Staniszewska z "M jak miłość...

Zdjęcia na temat: sukienki edyty herbuś