• Informacje na temat:

  sukienki gwiazd hollywood

Artykuły na temat: sukienki gwiazd hollywood
 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  Jeśli chodzi o szokujące sukienki, ubiegły rok prezentował się pod tym względem zaskakująco spokojnie. W dalszym ciągu żadna gwiazda nie dorównała Lady Gadze, która na rozdaniu nagród MTV 2010 zjawiła się w sukni z prawdziwego mięsa. Kto jeszcze wzbudził zainteresowanie opinii publicznej swoim strojem?

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Amber Heard w luźnej sukience. Pokazała za dużo!

  W Hollywood paparazzi czają się dosłownie wszędzie. Przekonała się o tym Amber Heard (32 l.), kiedy fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia, gdy... porządkowała swój garaż! Aktorka miała na sobie luźną sukienkę, pod którą nie założyła stanika. To sprawiło, że gdy schyliła się, jej biust całkowicie wystawał z sukienki. Gwieździe jednak najwidoczniej doskwierał upał, dlatego nie ma się co dziwić, że...

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Co ją nadal trzyma w Hollywood?

  ...po rozstaniu z hollywoodzkim gwiazdorem Colinem Farrellem w sprawie wychowania ich syna Henry’ego Tadeusza. To podobno były ukochany aktorki naciskał, żeby chłopiec wychowywał się w USA. Pewne jest(...) sukience z pracowni Anny Krzyżanowskiej błyszczała na czerwonym dywanie jak prawdziwa gwiazda filmowa. Aktorka w najnowszym filmie Patryka Vegi zagrała jedną z głównych bohaterek – ukochaną gangstera...

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

 • Sofia Vergara: Najbogatsza gwiazda telewizji

  Gwiazda serialu "Współczesna rodzina", Sofia Vergara, uplasowała się na szczycie dorocznej listy najlepiej zarabiających aktorek telewizyjnych przygotowanej przez magazyn "Forbes". Kolumbijska piękność została uznana najbogatszą gwiazdą telewizji szósty raz z rzędu.

 • Sukienka sprzedana za 4,6 mln dolarów!

  Plisowana sukienka koloru kości słoniowej , w której Marylin Monroe wystąpiła w słynnej scenie w filmie "Słomiany wdowiec" (The Seven Year Itch) , w reżyserii Billy'ego Wildera, została sprzedana na aukcji w Beverly Hills za 4,6 mln dolarów.

 • Legendarna sukienka sprzedana

  Sukienka należała do kolekcji pamiątek ze świata filmu należącej do innej gwiazdy Hollywood - Debbie Reynolds, która postanowiła wystawić ją na sprzedaż. W scenie z filmu Billy'ego Wildera z 1955(...) znalazły się też suknie i przedmioty należące do innych gwiazd Hollywood, m.in. Grace Kelly, Natalie Wood i Elizabeth Taylor. 79-letnia obecnie Reynolds, ktora zyskała sławę rolą w "Deszczowej piosence...

 • Gwiazda "Chirurgów" rezygnuje

  Katherine Heigl, gwiazda serial u "Chirurdzy", wycofała swoje nazwisko z wyścigu po nagrodę Emmy. Uważa, że jej rola w tym show jest zbyt mała, by zasługiwała na nominację.