• Informacje na temat:

  sukienki gwiazd na wesele

Artykuły na temat: sukienki gwiazd na wesele
 • Sukienki na wesele, czyli ubierz się jak gwiazda showbiznesu!

  Maj w pełni, co oznacza, że od kilku tygodni narzeczeni w całej Polsce wstępują na ślubny kobierzec. Jeżeli w swojej skrzynce na listy spodziewasz się dostać zaproszenie na wesele, musisz koniecznie kupić sukienkę. Podpowiadamy, jakimi stylizacjami gwiazd możesz się inspirować.

 • Niewinny żart na weselu

  Jego córka właśnie wyszła za mąż, a on jest zakochany w żonie równie mocno od 30 lat. Aktor opowiada nam o tej niezwykłej miłości oraz zdradza kilka innych sekretów.

 • Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

  ...: Postrachu wampirów" , "Siódmym niebie" czy "Jeziorze marzeń’. Na ekranie kinowym zadebiutował w komediodramacie "Miasteczko Pleasantville" u boku takich gwiazd jak Tobey Maguire i Reese Witherspoon(...) zarabiających aktorek w Hollywood. Ostatnio na ekranie mogliśmy oglądać ją w filmie "Jak upolować faceta". Na premierę czekają też jej dwie nowe produkcje - "Wielkie wesele" i "Face Blind". Prywatnie...

 • Jak wesele, to tylko w kinie!

  Na ekrany polskich kin trafiła niedawno weselna komedia "Kochanie, poznaj moich kumpli". Przy tej okazji warto przyjrzeć się kilku wcześniejszym filmom ślubnym, które wyrastają na prawdziwą siłę kina rozrywkowego. Mniej więcej od połowy lat 90., niemal co roku, w kinowym repertuarze można bowiem znaleźć "film weselny".

 • Tego wstydzą się gwiazdy

  Tygodnik "Takie jest życie" zadał kilku polskim gwiazdom pytanie o najbardziej upokarzające przeżycie w ich życiu. Zobacz, co odpowiedziały...

 • Gwiazda "M jak miłość" wychodzi za mąż

  Anna Gzyra, gwiazda "M jak miłość", wychodzi za mąż. Po wielu perturbacjach w życiu prywatnym aktorka odnalazła szczęście u boku ukochanego mężczyzny. Gzyra wspólnie z narzeczonym planuje skromne wesele w otoczeniu najbliższych.

 • Blake Lively zaliczyła wpadkę na swoim weselu!

  ...całkowicie swojej sukni ślubnej! Sytuacja miała miejsce, gdy gwiazda wsłuchała się w śpiew wokalistki "Florence and The Machine", która była gościem na uroczystości. "Kiedy śpiewała Florence, obsługa...

 • Prezenterka gotowa na ślub

  Paulina Sykut bierze ślub już za tydzień i przyznaje, że wszystko ma dopięte na ostatni guzik. "Mam nadzieję, że to będzie dzień, który sobie wymarzyłam" - mówi.

 • Rafał Maślak pochwalił się dziewczyną! "Teraz nikt nie powie, że jest gejem"

  ..., o którą chętnie zaczęły pytać internautki. Rafał pochwalił się, że kreacja jego dziewczyny kosztowała...mniej niż 300 zł. Chlubił się też swoim krawatem. "Krawat idealnie pasuje do poszetki i do sukienki(...)... przedstawiająca Maślaka już po zabawie. "Wesele zaliczam do bardzo udanych. Jak zapowiadałem, tak też zrobiłem.   Ostatni schodziłem z parkietu, kiedy już za oknem świtało i nie czuję nóg...

 • Halle Berry: Ślub w RPA

  Amerykańska aktorka Halle Berry i jej partner Olivier Martinez chcą pobrać się w Kapsztadzie. Para na początku tego roku zaręczyła się, a teraz planuje ceremonię zaślubin. Wybrali RPA, bo właśnie tam się poznali w trakcie pracy nad filmem "Dark Tide".