• Informacje na temat:

  sukienki marc

Artykuły na temat: sukienki marc
 • Kilka dni temu piłkarz Barcelony Marc-Andre ter Stegen (25 l.) i jego ukochana Daniela Jehle wzięli ślub! Wspaniałą nowiną świeżo upieczeni małżonkowie podzielili się w mediach społecznościowych. Ze zdjęć wynika, że uroczystość nie była typowa. Co prawda był garnitur i biała sukienka, ale celebrowanie odbywało się... na ulicy z butelką szampana w ręku. To się nazywa luz! Tradycyjne kościelne...

 • "Na dobre i na złe":​ Kamilla Baar daje się uwodzić... modzie

  Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", została kilka miesięcy temu pierwszą polską ambasadorką niemieckiej firmy Marc Cain, którą jury XV edycji plebiscytu Doskonałość Mody "Twojego Stylu" uznało za najlepszą zagraniczną markę odzieżową 2013 roku!

 • Kamilla Baar: Moda inspiruje mnie w życiu i w pracy

  ..."W modzie lubię nutkę szaleństwa. Dzięki temu chce się żyć" - mówi aktorka Kamilla Baar. Z gwiazdą, która właśnie została ambasadorką marki Marc Cain w Polsce, porozmawialiśmy o jej miłości do ubrań i pokazów mody.

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...dość wyzywająco, jak na kobietę pracującą w zmaskulinizowanym świecie reklamy. Krótkie, opinające sukienki uwydatniają jej bardzo kobiecą figurę. Ma silny charakter i podkreśla go zdecydowaną(...) sprawia, że babcine kamizelki i wełniane spódnice Betty także pochodzą od największych projektantów - w jej szafie wiszą takie marki, jak Marc Jacobs, Viktor&Rolf oraz Alexander McQueen! Może...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Przewodnik rockowy: Wrześniowe dzieci rewolucji Marca Bolana

  Dokładnie 40 lat temu ukazał się słynny post-hippisowski hymn grupy T. Rex. Jej lider, Marc Bolan, zginął tragicznie w 1977 roku, krótko przed swoimi 30. urodzinami. W ramach "Przewodnika rockowego" przybliżamy sylwetkę ikony glam rocka.

 • Gotowe na... papier toaletowy

  Eva Longoria szykuje się do ślubu, ale z tej okazji imprezuje też ze swoimi koleżankami. Podczas ostatniej przedślubnej imprezy jej koleżanki z "Gotowych na wszystko" zamiast sukienek nosiły ... papier toaletowy.

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.

 • Skąd się wzięły Smerfy?

  Na początku było słowo... Nie byłoby Smerfów, gdyby nie przypadkowe przejęzyczenie.

 • Cała prawda o "Tańcu z gwiazdami"

  Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" za nami. Było konfetti, porsche, Kryształowa Kula, wygrani i przegrani, kibice, fani, rodziny... Okazało się raz jeszcze, że program wszedł już Polakom w krew. Co ciekawe, wszedł też w krew gwiazdom. Show dawno zaczęło żyć własnym życiem.