• Informacje na temat:

  sukienki na wesele

Artykuły na temat: sukienki na wesele
 • Sukienki na wesele, czyli ubierz się jak gwiazda showbiznesu!

  Maj w pełni, co oznacza, że od kilku tygodni narzeczeni w całej Polsce wstępują na ślubny kobierzec. Jeżeli w swojej skrzynce na listy spodziewasz się dostać zaproszenie na wesele, musisz koniecznie kupić sukienkę. Podpowiadamy, jakimi stylizacjami gwiazd możesz się inspirować.

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • "M jak miłość": Wesele w Grabinie

  ...pomyśleć. - Ciągle gdzieś chodzi, coś załatwia, wesele z dziesięć razy mi obiecał, ale na tym koniec - żali się Ewa. Na szczęście uczynne siostry Mostowiak biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli Marek nie(...) jej wybrać suknię ślubną. Ona - zgodzi się, ba, zobaczy, że w siedlisku robi się coraz piękniej za sprawą kolorowych dekoracji! Kuzynka skłamie, że to próba generalna przed jej weselem z Wernerem (Jacek...

 • Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  "Brzydka prawda", "Wpadka", "Pan i pani Killer", "Jak upolować faceta", "27 sukienek" - to tytuły jej najbardziej znanych filmów. Za rolę Dr Stevens w "Chirugach" została nagrodzona Emmy - Katherine Heigl już 12 lipca w komedii "Wielkie wesele".

 • Milena Lewandowska-Miros (31 l.), siostra Roberta, pochwaliła się fotkami z wesela. Trudno będzie jej uniknąć porównań do bratowej, bowiem na tę uroczystość założyła sukienkę w podobnym kolorze co Ania.

 • Niewinny żart na weselu

  Jego córka właśnie wyszła za mąż, a on jest zakochany w żonie równie mocno od 30 lat. Aktor opowiada nam o tej niezwykłej miłości oraz zdradza kilka innych sekretów.

 • Dominika Gwit pokazała nowe zdjęcie z wesela! Internauci byli bezlitośni!

  Dominika Gwit (30 l.) na początku lipca 2018 roku wyszła za mąż i nie ukrywała, że był to jeden z najszczęśliwszych dni w jej życiu. Nie przestaje też pokazywać zdjęć z wesela i teraz pochwaliła się kolejnym. Jednak internautom nie przypadło ono do gustu.

 • Kobieta o wielkim temperamencie

  Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w 1994 roku, za sprawą komedii "Tata i małolata", w której grała córkę Gerarda Depardieu. Dzisiejszą sławę Katherine Heigl zawdzięcza głównie serialowi "Chirurdzy" oraz rolom w takich filmach, jak "27 sukienek", "Brzydka prawda" czy "Jak upolować faceta". W piątek, 12 lipca, na ekrany polskich kin trafia jej najnowsza produkcja, komedia "Wielkie wesele".

 • "To nie koniec świata!": Wesele w finale serialu

  .... Choć widzowie serialu oczekiwali zapewne, że to Anka i Paweł wezmą ślub jako pierwsi, przyjaciele wyprzedzili ich w drodze do ołtarza. Na wesele Uli i Darka widzowie serialu "To nie koniec świata...

 • Jak wesele, to tylko w kinie!

  Na ekrany polskich kin trafiła niedawno weselna komedia "Kochanie, poznaj moich kumpli". Przy tej okazji warto przyjrzeć się kilku wcześniejszym filmom ślubnym, które wyrastają na prawdziwą siłę kina rozrywkowego. Mniej więcej od połowy lat 90., niemal co roku, w kinowym repertuarze można bowiem znaleźć "film weselny".

Zdjęcia na temat: sukienki na wesele
Dyskusje na temat: sukienki na wesele
 • Re: Pożegnamy "Modę na sukces"?

  No cóż ja też jakiś czas oglądałam ten serial przy mojej mamie bo nie miałam wyjścia. Wszystko było nie ważne, musiałam byc cicho, aż sie serial skończy. Jedyny dobry pożytek tego serialu dla mnie to to że podglądałam piękne sukienki. Jedna mi sie tak podobała, że narysowałam, poszukałam podobnego matreriału i krawcowa uszyła mi taką samą na wesele koleżanki. Nikomu się nie przyznałam, że wzór