• Informacje na temat:

  sukienki obszernym

Artykuły na temat: sukienki obszernym
 • Tallia Storm zaliczyła wpadkę! Wszystko przez zbyt obszerną sukienkę

  Wokalistka Tallia Storm (18 l.) na jednej z imprez zaliczyła niemałą wpadkę. Wszystko przez sukienkę ze zbyt dużym dekoltem. Nastolatka nie założyła pod kreację biustonosza i piersi wymknęły się jej spod kontroli! Na szczęście miała specjalne wkładki. Dzięki temu uniknęła totalnej kompromitacji.

 • Obscene Extreme zakończony

  W ostatni weekend (5-7 lipca) odbyła się już IX edycja czeskiego Obscene Extreme Festival, na którym tradycyjnie pojawiło się kilkadziesiąt "najbardziej ekstremalnych zespołów pod słońcem". Przy muzyce takich gwiazdy jak Brutal Truth, Grave czy Behemoth bawiło się kilka tysięcy fanów.

 • Dominika Kulczyk zaokrągliła się? Te zdjęcia dają do myślenia

  Dominika Kulczyk (39 l.) gościła niedawno na gali rozdania nagród Rady Polskiego Biznesu. Na scenie apelowała do przedsiębiorców, aby "zaczęli dzielić się majątkiem". "Już dzisiaj zacznijmy szlachetną rywalizację, która zmierzy się z biedą, głodem, wykluczeniem, bezdomnością. Wierzę, że apel nie pozostanie bez odzewu i tylko po to żeby ośmielić do dzielenia się innych, głośno deklaruję: przekażemy z Sebastianem 100 milionów złotych na cele charytatywne w Polsce" - powiedziała. Zainteresowanie...

 • Piękna modelka projektantką

  Niemiecka supermodelka Claudia Schiffer zaprezentowała swoją pierwszą kaszmirową kolekcję. Pokaz odbył się podczas trwającego właśnie paryskiego tygodnia mody.

 • Anna Dereszowska tłumaczy się z wpadki w Wenecji! "Moja suknia nie była plagiatem"

  ...festiwalu w Cannes.  Anna Dereszowska odpiera zarzuty o plagiat, podkreślając, że sukienki różniły się od siebie m.in. kolorami oraz wykończeniem gorsetu. "Trudno jest zauważyć to na zdjęciu oczywiście, być może była inspirowana suknią, którą gdzieś wcześniej Viola Piekut widziała, ale nie była to z całą pewnością kopia tamtej sukienki" – mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle...

 • Przywraca kobietom wiarę w siebie

  Była gwiazda "X Factora" chętnie dzieli się przemyśleniami na temat tego, jak być szczęśliwą, piękną i zdrową. W programie "Sablewskiej sposób na modę", który tej jesieni pokaże TVN Style, gwiazda pomoże wyjść na prostą niezadowolonym z siebie kobietom.

 • Natalia Siwiec (34 l.) i jej mąż Mariusz Raduszewski niedługo zostaną rodzicami, ale Natalia dopiero pod koniec ciąży przestaje zasłaniać ciążowe krągłości.

 • Katy Perry: Milutka prowokatorka

  25-letnia Katy Perry odniosła sukces między innymi dlatego, że jest jednocześnie grzeczną i niegrzeczną dziewczyną. Sprawdź, co amerykańska gwiazda pop powiedziała portalowi INTERIA.PL tuż po koncercie w Warszawie!

 • Anna Wendzikowska już nie ukrywa ciążowego brzuszka! Pokazała go w bikini!

  Anna Wendzikowska (36 l.) bardzo chciała ukryć swoją drugą ciążę, ale niestety nie najlepiej jej to wyszło. Internauci szybko zauważyli ciążowe kształty i dziennikarka oficjalnie potwierdziła te doniesienia. Teraz już może chwalić się rosnącym brzuszkiem, co właśnie uczyniła!

 • Lady GaGa: Gwiazda totalna

  Lady GaGa to pierwsza post-gwiazda, czyli gwiazda totalna, będąca produktem skończonym, wielofunkcyjnym i wielokrotnego użytku, celebrytka i artystka w jednym. Nowa królowa popu w piątek, 26 listopada, wystąpi w Polsce.

Zdjęcia na temat: sukienki obszernym