• Informacje na temat:

  sukienki świetną

Artykuły na temat: sukienki świetną
 • Robin Williams o nowym serialu i sukience Kim Kardashian

  ...dobrze orientują się w kwestiach mediów społecznościowych, Williams odparł: "Prawie w ogóle" i dodał: "Najdłuższy post na Tweeterze, jaki napisałem, dotyczył sukienki Kim Kardashian, która była niezwykle...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Melania Trump zachwyciła kreacją podczas wizyty w Hamburgu. Wow!

  Donald Trump (71 l.) po wizycie w Polsce udał się do Hamburga. Wraz z małżonką Melanią (47 l.) uczestniczył tam w koncercie i spotkaniu z przywódcami innych państw. Żona prezydenta USA na tę okazję założyła świetną kreację!

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

 • Seks, whiskey i piękne kobiety

  ..."Śniadania u Tiffany’ego" oraz retro chic’u. Zarówno kobiece, jak i męskie stroje oraz postaci są  odzwierciedleniem panujących wówczas trendów. Kobiety zatem prezentują mocno taliowane sukienki...

 • Nicole Kidman jako księżna Monako

  16 maja na ekrany polskich kin trafi nowy film Oliviera Dahana "Grace księżna Monako" z tytułową rolą Nicole Kidman. Prezentujemy polski zwiastun obrazu oraz przypominamy nieznane fakty z życia Grace Kelly.

 • Zdobyła Złote Lwy, teraz chce być projektantką!

  ...wielofunkcyjne. Stworzyłam na przykład świetną sukienkę, która w zestawieniu z żakietem staje się strojem wieczorowym, a gdy założymy pod nią biały top, można spokojnie wyjść w niej w dzień na ulicę...

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło dużo śpi i pije kozie mleko. Dlaczego?

  ...zawsze wyglądać kobieco. Do jej ulubionych strojów należą kolorowe, lekkie sukienki. Ubiór jest dla niej bardzo ważny, bo - jak twierdzi - to on dodaje kobiecie najwięcej uroku. - Mam swoje ukochane ciuszki i jestem im wierna. Nowe stroje kupuję właściwie tylko na specjalne okazje. Wybieram najczęściej romantyczne sukienki, bo lubię wyglądać jak... kobieta. Nie przepadam za spodniami, mundurkami...

 • Kolejny ślub Reese Witherspoon

  Reese Witherspoon podobno planuje wyjść za mąż za hollywoodzkiego agenta, Jima Totha w swoim rodzinnym Ojai Valley, w Kalifornii, 26. marca.

Zdjęcia na temat: sukienki świetną