• Informacje na temat:

  sukienki sylwestrowe

Artykuły na temat: sukienki sylwestrowe
 • Anna Popek stroi się na sylwestra. Gdzie stanik?

  Jeszcze kilka dni temu twarz "dobrej zmiany" Ania Popek (48 l.) była niemal umierająca. Dziś gotuje się na imprezę sylwestrową. Paparazzi przyłapali ją w jednym z butików podczas przymiarki kreacji. Prezenterka na ostatnią imprezę w roku wybrała dwie tiulowe sukienki: jedną białą z ogromnym dekoltem i wycięciami, drugą - czerwoną mini. Całość dopełniła... koroną!

 • Maja Sablewska: Mała czarna na Sylwestra

  Na ostatnią imprezę w roku warto ubrać się modnie i wygodnie, jeśli planujemy przetańczyć całą noc. "Trzeba postawić na coś wyjątkowego i zaszaleć z kreacją" - sugeruje Macademian Girl, zaś Maja Sablewska radzi, żeby na zmianę zabrać... sportowe buty.

 • Doda jest "zmęczona i przestraszona"

  Dorota nie pojawiła się na konferencji z okazji nocy sylwestrowej w Polsacie. Jak twierdzą osoby z jej otoczenia, powodem uników może być kiepska kondycja.

 • Koniec dobrej passy Cichopek?

  Miliony widzów ją pokochały, a telewizyjni szefowie dostrzegli w niej ogromny potencjał. Ostatnio jednak wydaje się, że gwiazda Katarzyny Cichopek gaśnie.

 • Joanna Horodyńska o Annie Musze: Uderza z kilometra cellulitem

  Po Edycie Górniak "niespełniona i zdesperowana modelka" Joanna Horodyńska (39 l.) wzięła na tapet Annę Muchę.

 • Edyta Górniak chce sprzedać swoje ubrania

  Edyta Górniak rozpoczęła rozmowy z jednym z modowych sklepów w sprawie wystawienia swoich ubrań na sprzedaż.

 • Paris walczy z kryzysem

  ...27-latka, która przyleciała do Sydney, aby poprowadzić sylwestrowe przyjęcie, naraziła się na krytykę, gdyż wydała 3,8 tys. dolarów w ciągu 40 minut. Rozrzutność wypomniały jej lokalne organizacje(...). Jest sylwester, potrzebowałam sukienki" - dodaje. Nawet premier Julia Gillard zapytana o wydatki Hilton powiedziała, że dzięki dziedziczce będzie można się spodziewać wzmożonej zakupowej turystyki...

 • Katarzyna Zielińska: Święta jak z bajki

  "Bardzo rodzinne i z kolędowaniem na kilka głosów" - mówi Katarzyna Zielińska o swoich świętach. Aktorka, jak co roku, pojedzie na Boże Narodzenie do rodzinnego domu w Starym Sączu.

 • Górniak o "koszmarze" życia z mężem

  ...wspólnego życia "odsłoniły cechy Darka, przy których zaczęła gasnąć". Zwątpienie pojawiło się półtora roku temu. Do myślenia dały jej życzenia sylwestrowe, które złożył jej Krupa. Brzmiały jak(...) jej majątkiem, musiała prosić go o pieniądze na sukienki. Z czasem zorientowała się, że boi się prosić go o cokolwiek. "To, co najbardziej mnie raziło, to ton, w jakim ze mną rozmawiał. Zapominał się...

 • Agnieszka Szulim: Sylwester, ciepła bielizna i operacje plastyczne

  W ostatnią noc roku krakowski Rynek Główny zamieni się w gigantyczną estradę. Wystąpią słynni polscy wykonawcy, a krakowianie i widzowie TVN-u będą się bawić przy najlepszej muzyce - zapewnia jedna z prowadzących zabawę, Agnieszka Szulim.