• Informacje na temat:

  sukienki victoria beckham

Artykuły na temat: sukienki victoria beckham
 • Victoria Beckham oddała na aukcję ubrania córki!

  Victoria Beckham (41 l.) postanowiła wesprzeć akcję charytatywną.

 • V. Beckham: Zdjęcie za milion

  Victoria Beckham prowadzi negocjacje z magazynem "Vanity Fair" w sprawie pokazania się nago w ciąży na okładce magazynu. Za zdjęcie była wokalistka Spice Girls miałaby otrzymać okrągły milion dolarów.

 • Victoria Beckham ubrała się niestosownie na ślub Harry'ego i Meghan? Zabrała głos!

  Victoria Beckham (44 l.) znalazła się w ogniu krytyki za strój, który założyła na ślub księcia Harry'ego (33 l.) i Meghan (36 l.). Mówi się, że doborem sukienki zaliczyła niezłą wpadkę. Co ona sama myśli o swojej stylizacji? Okazuje się, że jest z niej bardzo zadowolona.

 • Beckham założy agencję modelek

  Był świat muzyki, jest świat mody, najwyższa pora na podbicie świata modelek. Victorię Beckham można nazwać Midasem w spódnicy - czego się nie dotknie, zamienia w złoto. Piosenkarka, wraz ze swoim menadżerem - Simonem Fullerem, pracuje właśnie nad stworzeniem agencji modelek w Nowym Jorku.

 • Małgorzata Kożuchowska w niebieskiej sukience za 10 tys. złotych!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) z reklamowych kontraktów uczyniła sobie niezłe źródło dochodów. Przez udział w kampaniach ma jednak więcej obowiązków. Niedawno pojawiła się na konferencji prasowej jednego ze swoich pracodawców - firmy ubezpieczeniowej. Na tę okazję założyła niebieską sukienkę z najnowszej kolekcji Victorii Beckham. Koszt takiego stroju? Około 10 tysięcy złotych!

 • Victoria Beckham z Oscarem?

  Co prawda z zespołem Spice Girls zdobywała wiele wyróżnień, ale jej sceniczny wizerunek był wtedy, delikatnie mówiąc, kiczowaty. Te czasy Victoria Beckham ma już jednak za sobą. "Posh Spice" zajęła się projektowaniem mody i z każdym sezonem udowadniała, że to jej prawdziwe powołanie. W tym roku po raz pierwszy została nominowana do Bristish Fashion Awards - brytyjskich "Oscarów mody".

 • Victoria Beckham chce podbić Rosję

  Dawna wokalistka i pretendująca do miana projektantki Victoria Beckham zamierza podbijać nie tylko świat mody. Swoimi projektami Victoria zamierza zawojować świat - poczynając od Rosji.

 • Victoria Beckham o kulisach Spice Girls

  Victoria Beckham podkreśla, że nie weźmie udziału w ewentualnej kolejnej reaktywacji Spice Girls. Wokalistka przyznała, że śpiewanie w girlsbandzie nie sprawia jej już żadnej przyjemności.

 • Victoria Beckham jest zrozpaczona

  Wydawać by się mogło, że będąc w ciąży już po raz czwarty, Victoria Beckham będzie przygotowana na to, że jej szczupłe ciało się zmieni. Dodatkowe kilogramy jednak bardzo ją martwią. - Uważa, że(...). David Beckham staje na wysokości zadania i wyjątkowo dba o swoją ciężarną żonę, dowartościowując ją. - Kocha, kiedy Victoria jest w ciąży. Powtarza jej, że nigdy nie wyglądała seksowniej niż teraz...

 • Spice Girls: Czy 23 miliony osób mogło się dać nabrać?

  Wydany 15 lat temu album "Spice" (premiera 4 listopada 1996 roku) to przykład perfekcyjnie skonstruowanej pod słuchacza płyty, nagranej przez przemyślnie stworzony zespół, składający się z pięciu żywcem wyjętych z kreskówek dla dzieci osobowości.

Wideo na temat: sukienki victoria beckham
 • Posh Spice w ciąży?

  Victoria Beckham z synem Brooklynem w Los Angeles. Nagranie pomnożyło plotki , jakoby Posh Spice była znowu w ciąży - przyjrzyjcie się uważnie, jak układa jej się sukienka na brzuchu!