• Informacje na temat:

  sukienki włożyła

Artykuły na temat: sukienki włożyła
 • Sukienki dla puszystych – w kreacjach celebrytów

  Nosisz sukienki w rozmiarze XXL i zastanawiasz się jakie fasony wybierać na różne okazje? W takich sytuacjach najlepszą inspiracją są oczywiście stroje gwiazd. Dowiedz się, jak ubierają się celebrytki nie tylko na gale, ale również na co dzień.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Joanna Brodzik: Moi synowie przymierzają sukienki!

  ...! Okazuje się np., że jej chłopcy chętnie bawią się lalkami i ona nie widzi w tym nic złego... "Pewnie, że to robią! [bawią się lalkami - przyp. red.] Powiem więcej - przymierzają sukienki i dla...

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

 • W tej sukience wywołała sensację!

  Debata na temat: "Nosić obcisłe ciuchy w ciąży czy nie nosić?" rozgorzała na dobre. Za oceanem przeciwników tej kanarkowej sukienki jest tylu, ilu jej zwolenników. Ci, którzy są na nie, twierdzą, że jest ...niesmaczna. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam bardzo luźną ciążową kreację Jennifer Garner. Najgorsza ciążowa stylizacja ostatnich miesięcy? Która z pań podoba Wam się...

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • Brodka w sukience z second-handu

  Monika Brodka wraz z wydaniem ostatniej płyty "Granda" zmieniła całkowicie swój styl. Nie ukrywa, że swoim kreacjom poświęca wiele czasu i zawsze stara się mieć na sobie coś wyjątkowego. Nie kupuje jednak wyłącznie w drogich butikach...

 • Anna Gzyra już po ślubie

  Piękna sukienka i długi welon, w dłoniach bukiet róż - o takiej ślubnej stylizacji Anna Gzyra marzyła od dawna. I właśnie 14 sierpnia, nietypowo, bo w czwartek, jej marzenia się spełniły.

 • Krystyna Pawłowicz w ogniu krytyki! Poszło o jej strój na posiedzeniu Sejmu

  Krystyna Pawłowicz (67 l.) zjawiła się ostatnio na posiedzeniu Sejmu. Jednemu z projektantów nie spodobał się strój, jak włożyła na siebie posłanka. Bez ogródek skrytykował ubiór pani profesor...

 • Nie do wiary! Czy Gosia Andrzejewicz (23 l.) nie nosi majtek? Czy po prostu w pośpiechu zapomniała o włożeniu bielizny? - zastanawia się "Super Express".

Dyskusje na temat: sukienki włożyła