• Informacje na temat:

  suknia agnieszki holland

Artykuły na temat: suknia agnieszki holland
 • Agnieszka Holland na planie

  Jak poinformował dziennik Rzeczpospolita , w środę, 10 października, w Jeleniej Górze rozlegnie się pierwszy klaps na planie nowego filmu Agnieszki Holland "Julia wraca do domu". To pierwszy od 20 lat film fabularny realizowany przez reżyserkę w Polsce.

 • Oscary: Element zaskoczenia

  - Nominacja dla filmu Agnieszki Holland nie była zaskoczeniem; było wiadomo, że ten film ma szansę na nominację i na nagrodę - uważa Jan A. P. Kaczmarek, zdobywca Oscara. W niedzielę w Hollywood odbędzie się 84. ceremonia rozdania Oscarów.

 • Gala Złotych Globów okiem Polaka

  W niedzielę, 12 stycznia, zostaną rozdane Złote Globy. Blichtr hollywoodzkiej imprezy poznał pochodzący z Krakowa Abel Korzeniowski, który był nominowany za muzykę do "Samotnego mężczyzny". "Szedłem ramię w ramię z Harrisonem Fordem i Mattem Damonem. Przyjemne doznanie" - wspomina kompozytor.

 • Tomasz Ossoliński: Kino jest moją inspiracją

  Z dokumentu "Tomasz Ossoliński. Before the show" dowiemy się, jak wyglądały kulisy przygotowań do jednego z pokazów mody utalentowanego projektanta. "Pracowałem tak szaleńczo, że w którymś momencie zapomniałem o tym, że jestem filmowany" - przyznaje Ossoliński.