• Informacje na temat:

  suknia jezusa

Artykuły na temat: suknia jezusa
 • Kuba Wesołowski ożenił się z Agnieszką Szczurek!

  W sobotę 14 czerwca 29-letni Kuba Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", wziął ślub z 26-letnia Agnieszką Szczurek. Uroczystość odbyła się w klimatycznym i zabytkowym, drewnianym kościółku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej.

 • To dlatego Dominika Gwit tak szybko wzięła ślub. Wydało się! "Teraz teściowie czekają na wnuki"

  Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Szybko zdecydowali się na ślub. W końcu przyznali, dlaczego tak się stało. Dominika Gwit-Dunaszewska (30 l.) i jej ukochany są już mężem i żoną. Rodzina bardzo się z tego cieszy, ale czeka na coś jeszcze…

 • Anna Świątczak dopiero niedawno odnalazła spokój. Jest szczęśliwa u boku nowego męża

  ...koncertuje.   "Moje córki rosną. Mąż mnie naprawdę kocha, szanuje i wierzy we mnie. Oboje stawiamy Jezusa w naszym życiu i rodzinie napierwszym miejscu. Cieszę się, że mogę moim dzieciom pokazać Boga...

 • Anna Polony: Życie jej nie oszczędzało!

  Anna Polony (77 l.) cierpiała, gdy mąż porzucił ją dla innej. Drugi mężczyzna, którego pokochała, też nie mógł jej ofiarować tego, czego pragnęła. Cały świat runął, gdy go nagle utraciła.

 • "M jak miłość": Cztery kłótnie i pokusa

  Janka lubi ryzyko i często ulega emocjom - podobnie jak Marcin. Oboje wciąż uciekają od problemów i ranią swoim zachowaniem bliskich. Jak zakończy się ich kolejne, wybuchowe spotkanie?

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Patrycja Kosiarkiewicz: Życie za krótkie

  W najnowszym teledysku "Życie za krótkie" wokalistka Patrycja Kosiarkiewicz i jej muzycy z zespołu Effortless wcielają się w postaci z obrazów XVIII-wiecznego angielskiego malarza Williama Hogartha. Efekty możecie już zobaczyć na naszych stronach.

 • Agnieszka Holland na planie

  Jak poinformował dziennik Rzeczpospolita , w środę, 10 października, w Jeleniej Górze rozlegnie się pierwszy klaps na planie nowego filmu Agnieszki Holland "Julia wraca do domu". To pierwszy od 20 lat film fabularny realizowany przez reżyserkę w Polsce.

Wideo na temat: suknia jezusa
 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Droga krzyżowa

  Nastoletnia Marie jest członkiem fundamentalistycznej społeczności katolickiej, która odrzuca wszystko, co współczesne. By zbliżyć się do Jezusa, dziewczyna podąża Drogą Krzyżową.