• Informacje na temat:

  suknia kate

Artykuły na temat: suknia kate
 • Suknia ślubna księżnej Kate to plagiat? Dom mody Alexandra McQueena pozwany!

  Dom mody Alexandra McQueena pozwany został za projekt sukni ślubnej księżnej Kate. Projektantka Christine Kendall twierdzi bowiem, że to ona zaprojektowała sukienkę, w której księżna wzięła ślub 29 kwietnia 2011 roku.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Monika Richardson będzie miała suknię ślubną jak Kate Middleton!?

  Zamachowskiej... "Suknia ślubna Moniki powstaje z koronki znanej francuskiej firmy Sophie Hallette. Będzie elegancką sukienką. Wybrałyśmy tę samą koronkę, która była użyta do uszycia sukni ślubnej Kate Middleton" - zdradza projektantka. Ponoć w przymiarkach uczestniczy także jej "książę", który dzielnie wspiera ukochaną w wyborach i chętnie doradza. Czekamy w takim razie z niecierpliwością na to...

 • Suknia Hayek sprzedana

  Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. Pieniądze z licytacji zostały przekazane na rzecz Haitian Relief Organisation, którą wspierają również Penelope Cruz i Sean Penn.

 • Meghan Markle pójdzie do ślubu w sukni za... dwa miliony?!

  ...inna panna młoda. Suknia ślubna była największym wydatkiem i trzeba było podwoić pierwotnie zakładany budżet" - opowiada źródło.  Kreacja ma kosztować niemało, bo około 400 tysięcy funtów, czyli prawie dwa miliony złotych! Możliwe, że zaprojektuje ją Alexander McQueen - ten sam projektant, który do ślubu ubierał księżną Kate.  Oprócz tego Markle planuje wydać też 100 tysięcy funtów na inne rzeczy...

 • Najpiękniejsza kreacja

  Zielona suknia, którą Keira Knightley miała na sobie w jednej ze scen filmu "Pokuta", uznana została za najwspanialszy strój w historii kina.

 • Pippa Middleton już wybiera suknię ślubną!

  Uroczystością ślubna księcia Williama z Kate Middleton (34 l.), która odbyła się 29 kwietnia 2011 roku, ekscytowały się media na całym świecie. To wtedy właśnie wszyscy zwrócili uwagę także na młodszą siostrę Kate, która była jej druhną. Od tego czasu Pippa stała się niemal tak popularna jak sama księżna. Nic dziwnego, że jej ślubem z biznesmenem Jamesem Matthewsem, który ma się odbyć...

 • Kate Bush wróciła po 35 latach!

  We wtorek, 26 sierpnia, w Londynie odbył się pierwszy od 1979 roku koncert słynnej brytyjskiej piosenkarki Kate Bush.

 • Księżna Kate i książę William: Oto niezwykła tajemnica ich ślubnej obrączki!

  O tym sekrecie związanym ze ślubem Kate Middleton i księcia Williama wiedziało niewielu...

 • Gdzie Kate Winslet trzyma Oscara?

  Gwiazda Hollywood - Kate Winslet - trzyma swoją statuetkę Oscara w łazience, aby goście w jej domu przestali ją o nią wypytywać.

Dyskusje na temat: suknia kate