• Informacje na temat:

  suknia penelope

Artykuły na temat: suknia penelope
 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się w tajemnicy na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Kate Moss wyszła za mąż

  ...mody, projektował suknie ślubne dla Emily Blunt, Penelope Cruz czy brazylijskiej modelki Gisele Bundchen. Na decyzję Moss z pewnością wpłynęła wieloletnia przyjaźń z Galliano, która trwa od początku...

 • Suknia Hayek sprzedana

  Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. Pieniądze z licytacji zostały przekazane na rzecz Haitian Relief Organisation, którą wspierają również Penelope Cruz i Sean Penn.

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  .... Usidlić Matthew McConaugheya ("True Detective"), najprzystojniejszego aktora Hollywood, nie udało się ani Sandrze Bullock, ani Penelope Cruz. Dopiero piękna brazylijska modelka Camila Alves okazała się...

 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • Salma Hayek jest już miliarderką

  Wesele 42-letniej Hayek i 46- letniego Pinaulta odbyło się w budynku weneckiej opery. Podczas ceremonii nie zabrakło Valentiny Palomy, 1,5-rocznej córeczki pary, która sypała kwiatki w orszaku ślubnym. Panna młoda miała na sobie suknię od Balenciagi i trzymała bukiet orchidei ozdobiony kryształami. W ceremonii wzięło udział około 150 zaproszonych gości, w tym takie gwiazdy jak Penelope...

 • Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  "Kreacje stały się ważniejsze niż same nagrody" - powiedziała o oscarowych galach stylistka Joanna Horodyńska. Jej zdaniem na czerwonym dywanie coraz mniej jest klasycznych, eleganckich sukni nawiązujących do dawnego hollywoodzkiego szyku.

 • Złote Globy: Najlepsze kreacje

  Róż i purpura królowały w tym roku na Złotych Globach. Suknie w takich i zbliżonych odcieniach zaprezentowały podczas niedzielnej uroczystości m.in. Sandra Bullock, Emily Blunt, Fergie, Diane Kruger, Maggie Gyllenhaal i Christina Aguilera. Swoim wyborem zdetronizowały czerń, której, jak co roku, było sporo - tym razem również w postaci deszczowych chmur.

 • Blask i elegancja w Cannes

  Blask i szyk królują na festiwalu w Cannes. Gwiazdy lśnią za sprawą przykuwających wzrok kreacji. Niektórzy mówią, że ich stroje wywołują zainteresowanie nie mniejsze niż prezentowane na festiwalu filmy.