• Informacje na temat:

  suknie dla dzieci

Artykuły na temat: suknie dla dzieci
 • Monika Mrozowska będzie miała dwie suknie ślubne!

  ...jest jej dobrze tak, jak jest. Poza tym twierdziła, że przy trójce dzieci i wielu obowiązkach zawodowych brak jej czasu. Co się więc teraz zmieniło? Ano latem zeszłego roku, co nota bene udało się Monice(...) wegetariański blok kulinarny... Razem z pierwszym mężem Maciejem Szaciłło. Rozpad jej małżeństwa dla wielu był zaskakujący. Monika i Maciej pobrali się młodo, ale przez 10 lat uchodzili za dobraną parę...

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Geri Halliwell pokazała suknię ślubną! Wyglądała olśniewająco!

  Ślub wokalistki był sporym zaskoczeniem dla jej fanów. Związek z kierowcą wyścigowym rozwijał się bardzo szybko i para długo nie zwlekała z powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak". W maju 2015 roku(...), którzy nie mogli wybaczyć synowi, że porzucił ówczesną partnerkę i ich córeczkę, dla gwiazdy brytyjskiego show-biznesu. Geri postanowiła się jednak tym nie przejmować i od tego czasu jest bardzo...

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Weronika Rosati: właśnie tak będzie wyglądała jej suknia ślubna?

  Mama Weroniki to słynna projektantka mody. Jak czytamy w "Dobrym Tygodniu", właśnie tworzy nową kolekcję sukien ślubnych, a wśród nich jest kreacja dla córki.

 • Zwiastun horroru "Annabelle" zakazany w Wielkiej Brytanii

  Zwiastun horroru "Annabelle" został zakazany w Wielkiej Brytanii po tym, jak reklama amerykańskiego filmu wyświetliła się w dwóch mobilnych aplikacjach z grami przeznaczonymi dla dzieci, które ukończyły 4 lata.

 • Gwyneth Paltrow pochwaliła się w końcu ślubnym zdjęciem! Ale suknia!

  Hollywoodzka gwiazda była związana z Bradem Pittem (54 l.) i Chrisem Martinem (41 l.) - wokalistą rockowej grupy Coldplay. To właśnie z rockmanem ma dwójkę dzieci, ale małżeństwo rozpadło się po 12 latach. To był dla niej prawdziwy cios i ciężka decyzja, ale gwieździe udało się jednak ułożyć życie na nowo u boku Falchucka, z którym zaręczyła się w styczniu 2018 roku, a właśnie we wrześniu para...

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Małgorzata Rozenek zdradziła, kto zaprojektuje jej suknię ślubną. Zaskoczenie?

  ...idealnie, a suknię ślubną przygotują dla niej ulubieni projektanci: Paprocki&Brzozowski. To w ich kreacjach, podkreślających seksowną figurę i zgrabne nogi, gwiazda czuje się najlepiej. Radek z kolei(...) syna Małgosi, Stasia (9 l.). Jak zapewnia gwiazda, nie uległa modzie i wielkiej imprezy nie będzie. - W naszej szkole to bardzo skromna, rodzinna uroczystość. Wszystkie dzieci idą w albach, jest...

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.