• Informacje na temat:

  suknie dla ksiezniczek

Artykuły na temat: suknie dla ksiezniczek
 • Księżniczka Eugenia była zmuszona radzić sobie sama! Poszła do pracy!

  ..., wyprzedziła w wyścigu do ołtarza siostrę i znalazła przystojnego męża. Jako wnuczka monarchini nie może liczyć nawet na bezpłatnego ochroniarza (od 2011 r. ochronę dla córek finansuje ojciec, książę(...) i musiała zadbać siebie. Ojciec Eugenii i Beatrycze długo przekonywał królową, że jego córkom należy się porcja tortu, który nazywa się Sovereign Grant (czyli dotacja dla suwerena). Oszczędna monarchini...

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Joan Collins: Czarny charakter w wieczorowej sukni

  ..., Laurę, by zerwała zaręczyny! A wszystko to dla 50 tysięcy dolarów, jakie jej za to obiecano. Co więcej, oszukiwała Laurę, że jest śmiertelnie chora, w rzeczywistości przyjmując... drażetki tic-tac(...). Aktorka pięciokrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Romansowała między innymi z Jamesem Deanem i Marlonem Brando! Collins wiedziała dobrze, że takie historie ciekawią jej fanów, dlatego wydała kilka...

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Jak szwedzka księżniczka

  Przede wszystkim należy podkreślić, że przyszli małżonkowie w tak ważnym dla nich dniu będą wyglądali dosyć skromnie, ale też z nutką szaleństwa. - Wybór sukni ślubnej nie należał do mnie - mówi Karolina Nolbrzak. - Wybrały ją dziewczyny od kostiumów. Ale całkowicie popieram ich decyzję. Suknia została specjalnie zakupiona na tę okazję. - Miałyśmy mnóstwo pomysłów - ostatecznie...

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • W sukni od Doroty Williams!

  Tamara Arciuch wystąpiła w VII edycji programu "Taniec z gwiazdami". W każdej kreacji, jaką przygotowała dla niej Dorota Williams, wyglądała przepięknie. Aktorka z zachwytem mówiła o projektantce(...). Dorota spełniała nasze marzenia, a jej suknie po prostu zachwycały! Zobaczcie, jak wyglądała Tamara podczas pokazu sukien Doroty Williams oraz obejrzyjcie wszystkie kreacje, w jakich wystąpiła w "Tańcu...

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

 • "Na dobre i na złe": Ślub czy wielka katastrofa?

  Biała suknia, łzy wzruszenia - dla Wiktorii ślub powinien być najpiękniejszą chwilą w życiu… Pod warunkiem, że pani ordynator dotrze w końcu do kościoła!

 • W oscarowej sukni Christiny Ricci

  Nastolatka z Michigan mogła się poczuć na studniówce jak Kopciuszek na balu. Dzięki udziałowi w konkursie telewizyjnym 17-letnia Kayla Staskiewicz wygrała możliwość wypożyczenia wartej 25 tys. dolarów sukni, którą na Oscary założyła niegdyś Christina Ricci.

Zdjęcia na temat: suknie dla ksiezniczek