• Informacje na temat:

  suknie dla mamy pani młodej

Artykuły na temat: suknie dla mamy pani młodej
 • "Klan": Wielki problem z suknią ślubną Oli

  Dwa tygodnie przed ślubem Oli (Kaja Paschalska) i Rafała (Marcin Kwaśny) okaże się, że salon sukni ślubnych sprowadził dla przyszłej panny młodej nie tę kreację, którą zamówiła! Zdesperowana Olka będzie musiała przeprosić się z... Surmaczową (Joanna Żółkowska).

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Po pierwszym odcinku zakończyła się przygoda Marty Wierzbickiej z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali podczas piątkowej inauguracji show Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz.

 • Izabela Janachowska oceniła wygląd Gwit na ślubie. Teraz będzie pomagać pulchnym kobietom!

  Izabela Janachowska (31 l.) od września poprowadzi nowy program, w którym będzie pomagać nieco grubszym paniom w przygotowaniach do ślubu...

 • Oni wzięli ślub w 2015 roku!

  Zjawiskowe suknie, wystawne przyjęcia oraz tłumy znanych gości. Tak na ogół kojarzą nam się śluby gwiazd. W mijającym roku trend był zgoła odmienny. Większość celebrytów postanowiła nie robić medialnej szopki z tego wydarzenia. Zobaczcie, kto w tym roku stanął na ślubnym kobiercu...

 • Ilona Łepkowska oszczędza na starość: W Polsce zdrowie dużo kosztuje!

  Życie jej nie rozpieszczało. Wszystko co osiągnęła, zawdzięcza ciężkiej pracy i uporowi. Dziś dla "królowej polskich seriali" najważniejsze jest "poczucie bezpieczeństwa finansowego", gdyż - jak mówi - na stare lata nie chce być ciężarem dla córki Weroniki.

 • Królowa Małgorzata II przed trudną próbą. Diagnoza nie pozostawia złudzeń

  Specjaliści z kopenhaskiego szpitala Rigshospitalet niestety nie mieli dla niej pocieszających wieści. Choroba męża królowej Danii Małgorzaty II (77 l.) - 83-letniego księcia Henryka - postępuje, a jej skutki są nieodwracalne. Przed małżonkami trudna próba.

 • "Barwy szczęścia": Bizneswoman uwiedzie Bartka!

  Dba o zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, ale ostatnio trudno jej wygospodarować czas dla bliskich. Zagrała w trzech filmach, ma próby do nowego spektaklu i dołączyła do obsady "Barw szczęścia". W serialu TVP 2 wciela się w Kornelię - bajecznie bogatą bizneswoman, która zakocha się w dużo młodszym od siebie Bartku.

 • Superniania: Jestem bezkonkurencyjna

  W programie "Świat według dziecka" Dorota Zawadzka odkrywa wiele skrywanych emocji. Jak sama przyznała "pracuje na emocjach". Jednak to nie jedyny program, w którym Superniania będzie ich dostarczać. Wieczorem surowa pani psycholog zmierzy się ze swoim strachem w programie "Taniec z Gwiazdami" .

 • Kinga Rusin o rozwodzie z Lisem i Hance: "Trzeba to przepracować w swojej głowie"

  O ich rozstaniu było naprawdę głośno. Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w 2006 roku po dwunastu latach małżeństwa. Dziennikarz zostawił żonę dla... jej najlepszej przyjaciółki, Hanny (46(...). Ostatecznie rozstanie z mężem wyszło jej chyba na dobre. Jest szczęśliwa, ma wspaniałe córki i kochającego partnera. "Wszystko jest po coś i wszystkie moje doświadczenia życiowe były po coś. Na każdym złym...

 • Ewa Pacuła o swoim dramacie: Mam za sobą ciężkie chwile

  ...występują wraz z panią w pokazach mody. Pójdą w ślady mamy i zostaną modelkami? - Na razie jest to dla nich wyłącznie zabawa, a ja jako mama zawsze cieszę się, gdy mam je przy sobie, nawet na wybiegu(...)Pani najstarsza córka, Nicole, przeszła drugi przeszczep nerki. Starała się pani utrzymać to w tajemnicy... - Choroba Nicole nie jest ani tajemnicą, ani tematem tabu. Jednak nie nagłaśnialiśmy tej...