• Informacje na temat:

  suknie gości weselnych

Artykuły na temat: suknie gości weselnych
 • Krzysztof Rutkowski szykuje się do ślubu! Narzeczona pochwaliła się sukniami!

  ...będzie równie wzruszająco, to z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie, nie tylko dla państwa młodych, ale i dla weselnych gości.  *** Zobacz więcej materiałów wideo:(...) odbędzie się w naszym kraju, planujemy zaprosić około 250-300 gości" - mówił detektyw. Teraz przyszedł już czas na jeden z najważniejszych etapów w organizacji ślubu, czyli wybór sukni ślubnej...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Agnieszka Woźniak-Starak zaprosiła na wesele hojnych gości!

  Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) wraz z mężem Piotrem (35 l.) pieniądze od weselnych gości przekażą na cel charytatywny. Ile udało im się zebrać? Jeden z magazynów przekonuje, że kwota jest spora.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Kolejny ślub uczestnika "Rolnik szuka żony". Tym razem na ślubnym kobiercu stanął bohater czwartej edycji programu, Mikołaj.  Przypomnijmy, że na swoim gospodarstwie gościł trzy panie, lecz z żadną(...) przygotowania do ceremonii i przyjęcia weselnego. Podobno para młoda zaprosiła aż 250 gości!  Ślub odbył się 21 września. Pan młody w tym dniu postawił na granatowy garnitur, muchę, koszulę z krytą...

 • "M jak miłość": Drugi ślub Marii i Artura! Sprawdź listę gości!

  Po złożeniu przez Marię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) przysięgi małżeńskiej w kościele najbliższa rodzina i przyjaciele Mostowiaków zbiorą się w sadzie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) na toasty, poczęstunek i tańce.

 • Ewa Minge (50 l.) 19 sierpnia została w końcu żoną amerykańskiego biznesmena. Projektantka już zdecydowała, co zrobi z pieniędzmi podarowanymi przez hojnych gości weselnych.

 • Kolejny skandal na ślubie Messiego? Bogaci goście się nie popisali...

  Leo Messi (30 l.) i jego ukochana Antonella (29 l.) poprosili swoich gości weselnych, aby zamiast prezentów wpłacili na konto fundacji pieniądze. Cała suma miała zostać przekazana na pomoc najuboższym dzieciom. Można było się spodziewać, że uzbierana zostanie zawrotna kwota, ale tak się nie stało.

 • Halina Mlynkova: Piękny gest piosenkarki!

  Halina Mlynkova (36 l.) poprosiła, by goście weselni zamiast prezentów przelali pieniądze na cel charytatywny!

 • Anna Korcz wyszła za mąż i... jest w ciąży? Wygadała się jej mama

  W miniony weekend Anna Korcz, gwiazda "Na Wspólnej", wydała córkę za mąż. Ania poślubiła swojego narzeczonego, a w tym wyjątkowym dniu parze młodej towarzyszyli bliscy i znajomi.  Wśród gości nie(...) i poprawin, podczas których goście oglądali finału mistrzostw świata w piłce nożnej. ***  Zobacz więcej materiałów:

Wideo na temat: suknie gości weselnych
 • Ewa Minge o pracy nad sukienką Rozenek: Gośka przyjeżdżała z zupą dla krawcowych

  Projektantka Ewa Minge jest zachwycona współpracą z Małgorzatą Rozenek. Jej zdaniem gwiazda TVN jest słodką i ciepłą kobietą, która na przymiarki sukni ślubnej przywoziła zupę dla krawcowych. Kreacja wzorowana była na sukni, którą Minge projektowała na potrzeby filmu „Dolina Bogów” z Johnem Malkovichem i Joshem Hartnettem. Zebrała za nią wiele gratulacji od gości weselnych i ojca panny młodej.

 • 3: Geneza

  Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Seria "Rec"...

 • Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

  Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo...