• Informacje na temat:

  suknie koktajlowe

Artykuły na temat: suknie koktajlowe
 • "Przyjaciółki": Nietypowy ślub Patrycji i Michała

  ...spodziewa się dziecka! Panna młoda ubrana będzie w zwiewną suknię w kwiaty, a druhny będą miały na sobie koktajlowe sukienki i hawajskie lei. Pan młody przyodzieje jasny garnitur i błękitną koszulę...

 • Polska kandydatka musi przygotować nie tylko dwie suknie finałowe (wieczorową i koktajlową), ale i zgromadzić ponad 40 sukienek na trzytygodniowe zgrupowanie. Choć od niedawna mieszka w Warszawie, na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego studiuje prawo (5 rok). W dzieciństwie była laureatką wielu konkursów recytatorskich. Uczęszczała na zajęcia teatralne oraz śpiewała...

 • Będą ofiary w finale!

  Trzeci sezon "Czasu honoru" dobiega końca. Ostatni odcinek popularnego serialu widzowie obejrzą 12 grudnia.

 • Kreacje Hepburn sprzedane

  Garderoba ikony stylu, Audrey Hepburn, została sprzedana podczas aukcji w La Galeria w Royal Opera Arcade w Londynie. Ponad 40 pamiątek po aktorce, które wystawiła jej przyjaciółka Tanja Star-Busmann, osiągnęło wartość 268 320 funtów.

 • Mariah Carey: Fatalny początek tournee

  Nie wiedzie się ostatnimi czasy Mariah Carey w jej ojczystych Stanach Zjednoczonych. Już po pierwszych koncertach trasy "Charmbracelet" widać, że rezygnacja ze stadionów na rzecz mniejszych hal może nie wystarczyć do zapełnienia miejsc na widowni.

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • Najlepiej ubrane gwiazdy

  Zasada, że "nie szata zdobi człowieka", nie sprawdza się w przypadku gwiazd kina. To właśnie strój jest tym, co je wyróżnia. W tym roku na liście najlepiej ubranych aktorek znalazły się m.in. Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman i Jennifer Lopez oraz Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Cielecka.

 • Finał "Czasu honoru": Będą ofiary!

  Trzeci sezon "Czasu honoru" dobiega końca. Cichociemni nareszcie odkryją prawdziwą tożsamość Tadeusza (Paweł Małaszyński) i zorganizują zamach na jego życie. Czy akcja będzie udana? Ostatni odcinek popularnego serialu widzowie obejrzą 12 grudnia.

 • Urzekająca Audrey Hepburn

  W czasach jej największych sukcesów świat wielbił seksowną Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem - obowiązującym do dziś - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. Gdyby żyła, 4 maja 2011 roku, aktorka obchodziłaby 82. urodziny.

 • Katy Perry na premierze z babcią

  Katy Perry dosłownie potraktowała klasyfikację filmu "Smerfy 2" jako propozycję familijną i na jego premierę przyprowadziła swoją... babcię.