• Informacje na temat:

  suknie marilyn monroe

Artykuły na temat: suknie marilyn monroe
 • Legendarna sukienka sprzedana

  Plisowana sukienka koloru kości słoniowej, w której Marilyn Monroe wystąpiła w słynnej scenie "Słomianego wdowca", została sprzedana na aukcji w Beverly Hills za 4,6 mln dolarów.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Shirley Bassey przerabia: Nowa płyta "Hello Like Before"

  Jeszcze w tym roku ukaże się nowa płyta 77-letniej Damy Shirley Bassey, pamiętanej z przebojów z filmów o przygodach Jamesa Bonda: "Diamonds Are Forever", "Goldfinger" i "Moonraker".

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Filmowa suknia Audrey Hepburn sprzedana

  Długa czarna suknia wieczorowa z satyny, którą jako Holy Golihghtly - nosiła niezapomniana Audrey Hepburn w romantycznej komedii z 1961 roku "Śniadanie u Tiffany'ego" , została sprzedana we wtorek, 5 grudnia, na aukcji Christie's w Londynie za kwotę 807 tysięcy dolarów (410 tysięcy funtów), ponad siedem razy drożej niż wynosiła cena wywoławcza.

 • Marilyn Monroe na sprzedaż

  Zamożni wielbiciele słynnej Marilyn Monroe ("Asfaltowa dżungla", "Pół żartem, pół serio" ) będą mogli jeszcze bardziej zbliżyć się do swojej idolki. W lutym na aukcji zostaną bowiem wystawione ubrania i biżuteria jednej z najsłynniejszych gwiazd kina.

 • Zdjęcia Marilyn Monroe sprzedane

  Kolekcja zdjęć pochodzących z pierwszej sesji zdjęciowej Marilyn Monroe została zlicytowana za 352 tys. dolarów. Do jej sprzedaży doszło na odbywającej się w czwartek i piątek w Beverly Hills aukcji "Ikony i idole".

 • Fotografie Marilyn Monroe po aukcji trafią do muzeum

  3 tys. fotografii Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a trafi do muzeum. Zdjęcia z ceną wywoławczą 5 mln zł zostaną zlicytowane 25 czerwca w warszawskim domu aukcyjnym DESA Unicum. Nabywca będzie zobowiązany przekazać je wybranemu polskiemu muzeum.

 • Marilyn Monroe: Majtki warte miliony

  Reformy Marilyn Monroe ( "Pół żartem, pół serio" ) zostały wystawione na aukcję - można przeczytać w "Super Expressie". Mają kolor kremowy, nogawki obszyte koronką i są wiązane na sznureczek.

 • Zdjęcia Marilyn Monroe w Katowicach

  Ponad 30 fotografii z Marilyn Monroe, pochodzących z kolekcji Getty Images Gallery w Londynie, zostanie zaprezentowanych w lipcu w Galerii Pusta, w gmachu Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek - poinformowała w czwartek kurator wystawy Agnieszka Kurtok.