• Informacje na temat:

  suknie na ślub

Artykuły na temat: suknie na ślub
 • Rafał Maślak wziął ślub! Kamila zachwyciła suknią!

  Rafał Maślak (29 l.) w końcu ożenił się ze swoją narzeczoną Kamilą! Para od dłuższego czasu planowała ślub, ale nie chciała wyjawić dokładnej daty. Okazało się, że małżonkowie ślubowali sobie miłość 14 sierpnia 2018 roku, czyli w miniony wtorek!

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Maja Bohosiewicz w końcu weźmie ślub? Mierzy suknie ślubne!

  ...", zapragnęła, by w końcu móc się do niego zwracać tradycyjnie "mężu". Celebrytka właśnie pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zrobiła w salonie sukien ślubnych. Nie trzeba dodawać, że zdjęcie przedstawia samą Majkę, która ma na sobie suknie ślubną! Niestety do tej pory Bohosiewicz nie zdradziła daty ślubu. Jej fanom pozostaje więc tylko czekać na radosne nowiny.  *** Zobacz więcej...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Krzysztof Rutkowski szykuje się do ślubu! Narzeczona pochwaliła się sukniami!

  Ślub Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) i Mai Plich zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego więc, że przygotowania do tego wydarzenia ruszyły pełną parą i przyszła panna młoda pochwaliła się sukniami, jakie wybrała na ten wyjątkowy dzień.

 • Agnieszka Kaczorowska: Wymyśliłam sobie cały ślub

  Agnieszka Kaczorowska, najgorętsza tancerka tej edycji "Tańca z gwiazdami", pokazała, jak świetnie radzi sobie na parkiecie. Okazuje się, że aktorka równie dobrze poradziłaby sobie w drodze do... ołtarza.

 • Monika Ordowska wzięła ślub. Była Zelta pochwaliła się suknią i przystojnym mężem!

  Monika Ordowska (29 l.) pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w sukni ślubnej u boku przystojnego męża. Uroczystość odbyła się na Hawajach...

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Rafał Maślak rozpieszcza żonę! Na ślubie miała nie dwie, a trzy suknie!

  ...14 sierpnia 2018 roku Rafał Maślak (29 l.) i Kamila wzięli ślub, którego daty do końca nie chcieli ujawnić. Teraz, gdy ślubne emocje już opadły, państwo młodzi postanowili pochwalić się kolejnymi zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

Zdjęcia na temat: suknie na ślub
Wideo na temat: suknie na ślub
 • Oni wzięli ślub w 2015 roku! Jeden z trendów powtórzył się wielokrotnie!

  Zjawiskowe suknie, wystawne przyjęcia oraz tłumy znanych gości. Tak na ogół kojarzą nam się śluby gwiazd. W mijającym roku trend był zgoła odmienny. Większość celebrytów postanowiła nie robić medialnej szopki z tego wydarzenia. Zobaczcie, kto w tym roku stanął na ślubnym kobiercu...

 • Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej na planie "Drugiej szansy"

  - O mały włos wzięłabym ślub w szlafroku - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Kożuchowska (47 l.) na planie "Drugiej szansy". - Mamy takie poczucie, że nikt tutaj nie wrócił pod przymusem - powiedziała aktora o pracy nad odcinkiem specjalnym serialu. - Troszeczkę zmieniamy konwencję, to znaczy jest z przymrużeniem oka, jest bardzo komediowo - dodała. Który już raz brała ślub w życiu

 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub dopiero za 8 lat?

  karierę. Kasia jakiś czas temu zaręczyła się z Piotrem Maruszewskim. Na pytanie, kiedy planują ślub, odpowiedziała, że dopiero za... osiem lat. (WideoPortal / x-news)

Dyskusje na temat: suknie na ślub