• Informacje na temat:

  suknie na ślub dla dziewczynek

Artykuły na temat: suknie na ślub dla dziewczynek
 • Agnieszka Popielewicz (30 l.) i Grzegorz Hyży (28 l.) mieli wymarzony ślub!

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Ashlee Simpson wzięła ślub!

  ...tys. dolarów!   O ślubie córki poinformował świat ojciec Ashlee i Jessiki, pisząc na Twitterze "Dziś moja mała dziewczynka wychodzi za mąż. Gratulacje Ashlee i Evan". Dla piosenkarki i gwiazdy "The(...)Kiedy Jessica Simpson ogłosiła, że wychodzi za mąż, o jej planach ślubnych zagraniczne media rozpisywały się niemal codziennie. Para pobrała się w czerwcu tego roku, a zdjęcia z ceremonii trafiły...

 • "Majka": Co to był za ślub!

  "Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • "Na dobre i na złe": Ślub, ciąża i... pogrzeb?!

  Ola i Jan Pietrzakówna wpadnie w przedślubną gorączkę, gdy trzy godziny przed złożeniem Janowi małżeńskiej przysięgi uzna, że może nie zdążyć na własny ślub! Natomiast Jan zostanie zakładnikiem(...) do niego! Wtem w szpitalu pojawi się Ola ubrana w suknię ślubną! Czy zamiast wesela czeka ją opłakiwanie śmierci ukochanego i jego pochówek? Lena i Latoszek Podczas oblężenia szpitala przez...

 • Najsłynniejsze muzyczne śluby

  Tommy Lee i Pamela Anderson, Britney Spears i Kevin Federline, wreszcie Pete Wentz i Ashlee Simpson trafili na listę najsławniejszych ślubów gwiazd muzyki. Nie zabrakło również Eltona Johna!

 • "M jak miłość": ​Do twarzy im w... sukniach ślubnych

  Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia z "M jak miłość", i Klaudia Halejcio, czyli Sara z "Hotelu 52", wzięły udział w pokazie sukien ślubnych zaprojektowanych przez Violę Piekut. Piękne aktorki w rolach panien młodych pojawiły się na wybiegu podczas Targów Mody Ślubnej.

 • Ślub? Tak! Ale w serialu

  W "Holetu 52" szykuje się wesele! Kelnerka Marta wychodzi za mąż za Kubę. Ślub miał być jak z bajki, ale okazał się skromny. Dlaczego?

 • Ślub na planie "Linii Życia"

  ...). Czy Igor odważy się ich użyć? Czy Ania otrzyma zdjęcia w prezencie ślubnym od brata? Tymczasem miłość Ani i Michała znajduje swój szczęśliwy finał przed ołtarzem, a rodzina Grabowskich musi pogodzić się z faktem, że Ania wyjdzie za Michała. "To mój debiut w roli panny młodej, w przeciwieństwie do Andrzeja, który ma żonę. Miałam przyjemność mierzyć kilka sukien w salonie mody ślubnej. Moim...

 • Tara Reid chce dzieci

  Tara Reid, znana z "American Pie 2", wyznała ostatnio, że nie chce czekać z założeniem rodziny i stara się o dziecko ze swoim partnerem Julienem Jarmounem.