• Informacje na temat:

  suknie na ślub syna

Artykuły na temat: suknie na ślub syna
 • Maja Bohosiewicz w końcu weźmie ślub? Mierzy suknie ślubne!

  ...przedstawia samą Majkę, która ma na sobie suknie ślubną! Niestety do tej pory Bohosiewicz nie zdradziła daty ślubu. Jej fanom pozostaje więc tylko czekać na radosne nowiny.  *** Zobacz więcej(...)Odkąd urodziła syna Zacharego w 2016 roku zrezygnowała z pracy jako aktorka i poświęciła się rodzinie. Nie ukrywa, że odnalazła szczęście w byciu mamą, dlatego też ze swoim partnerem długo nie...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Olga Kalicka niebawem weźmie ślub?

  Już niebawem zobaczymy Olgę Kalicką (26 l.) w sukni ślubnej? Aktorka zabrała głos!

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • Ilona Felicjańska wzięła ślub w Londynie!

  ...doszło do awantury i musiała interweniować policja. Trafili do aresztu na Florydzie na kilkanaście dni. Teraz kolejna sensacja. Okazuje się, że Felicjańska postanowiła wziąć ślub z biznesmenem i to(...) także synowie celebrytki. "Ceremonia odbyła się w centrum Londynu. Ilona Montana w ślubnej kreacji prezentowała się bardzo elegancko. Obojgu dopisywał humor. Gołym okiem widać, że ta para jest dla siebie...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną! Robi wrażenie?!

  Maja Bohosiewicz (28 l.) razem ze swoim wieloletnim partnerem Tomaszem, zdecydowali się w końcu na ślub. Najwidoczniej przygotowania do tego wielkiego dnia ruszyły z kopyta, bo aktorka już rozgląda się za suknią ślubną.

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Ślub córki Lecha Wałęsy unieważniony

  Spodziewająca się dziecka Magdalena Wałęsa (40 l.) pod koniec sierpnia poślubiła radnego Gdańska Lecha Kazimierczyka. Był to jej drugi ślub kościelny. Jak to możliwe?

 • Nicole Kidman wzięła ślub!

  Popularna aktorka Nicole Kidman (39 l., "Tłumaczka" ) poślubiła w niedzielę, 25 czerwca, muzyka country Keitha Urbana. Ceremonia zaślubin odbyła się w australijskim Sydney, rodzinnym mieście aktorki, w kościele katolickim, położonym na klifie nad Zatoką.

Zdjęcia na temat: suknie na ślub syna
Wideo na temat: suknie na ślub syna
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.