• Informacje na temat:

  suknie w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: suknie w tańcu z gwiazdami
 • Justyna Żyła pochwaliła się fotką ze ślubu. Ale suknia!

  Minął przeszło rok, odkąd Justyna Żyła zaistniała w świecie celebrytów. A zaczęło się od publicznego ujawnienia małżeńskich problemów. Później były wywiady, sesja do "Playboya", kulinarny kanał na YouTube.  Justyna rozkręca się i dostała też własny program o "praniu brudów". Na dodatek wystąpiła również w "Tańcu z gwiazdami" i przeszła do historii jako chyba najsłabsza uczestniczka show.  Tak czy...

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • W sukni od Doroty Williams!

  Tamara Arciuch, czyli Karolina Łapińska z "Niani" i Anna Gruszyńska z "M jak miłość", była jedną z gwiazd pokazu, który uświetnił uroczystą galę promującą album Doroty Williams "Kreacje Tańca z gwiazdami". Wyglądała zjawiskowo! Zobaczcie sami!

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Stefano Terrazzino: Tego jeszcze nie robił!

  Stefano Terazzino czeka niebawem trudne zadanie w "Tańcu z gwiazdami"...

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Stefano Terrazzino ma żal do Agaty Kuleszy!?

  Tancerz i aktorka poznali się w 2008 roku w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zostali "sparowani". Szło im na tyle dobrze, że w efekcie to właśnie oni zdobyli Kryształową Kulę. Od tego czasu Kulesza i Terrazzino przyjaźnią się. Aktorka wprawdzie nieczęsto bywa na salonach, jednak jeśli już się gdzieś wybierała, przed imprezą ponoć prosiła Stefano, by pomógł jej dobrać odpowiednią kreację. Jedną...

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Dominika Gwit: O czym marzy rok po ślubie?

  ...popularność zyskała, występując w "Tańcu z gwiazdami". Wszyscy pokochali jej uśmiech, siłę ducha, a przede wszystkim brak kompleksów. "Zawsze byłam taka jak teraz i taka chcę być. Taka jestem sobą...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

Zdjęcia na temat: suknie w tańcu z gwiazdami