• Informacje na temat:

  summer bishil

Artykuły na temat: summer bishil
 • "The Magicians": Czarodzieje rozpoczną drugi rok

  ...problemami - egoizmem, czy antyspołeczną postawą. W serialu występują: Jason Ralph, Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Hale Appleman, Summer Bishil.

 • Co wydarzy się w 2. sezonie "The Expanse" i "The Magicians"?

  ...wszystkimi problemami - egoizmem, czy antyspołeczną postawą.  W serialu występują: Jason Ralph, Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Hale Appleman, Summer Bishil.

 • Serialowe premiery zimy

  ...antyspołeczną postawą. W serialu występują: Jason Ralph, Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Hale Appleman, Summer Bishil. Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje na antenie SyFy 16 grudnia 2015 roku...

 • Nie tylko "Gra o tron", czyli seriale fantasy na weekend

  Appleman, Summer Bishil. Stacja SyFy zamówiła drugi sezon serialu, więc jak na razie do obejrzenia jest 13 odcinków, czyli cały pierwszy sezon. "Anioł ciemności" ("Angel") Spin-off "Buffy" był...

 • Reżyserski debiut twórcy "Sześciu stóp pod ziemią"

  Twórca popularnego serialu "Sześć stóp pod ziemią" oraz scenarzysta oscarowego filmu Sama Mendesa "American Beauty" Alan Ball ustalił wreszcie obsadę swego długo oczekiwanego debiutu reżyserskiego. W niezatytułowanym jeszcze dramacie wystąpią Maria Bello ( "Historia przemocy" ), Toni Collette ( "Siostry" ) oraz Aaron Eckhart ( "Erin Brockovich" ).

 • Muzułmanie kontra Hollywood

  Reżyser filmu "Towelhead" Alan Ball negatywnie odniósł się do żądań zmiany tytułu nowej produkcji Warner Bros, upierając się, że jest on "istotny" dla pozostania wiernym idei filmu.

Wideo na temat: summer bishil
 • "The Magicians": Zwiastun 2. sezonu

  25 stycznia 2017 startuje nowy sezon serialu fantasy "The Magicians". Seria jest ekranizacją popularnej powieści Lva Grossmana "Czarodzieje", która często jest określana jako mroczniejsze dzieje Harry'ego Pottera. W serialu występują: Jason Ralph, Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Hale Appleman, Summer Bishil.

 • 500 dni miłości

  Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny. Jest jak współczesny Don Kichote... marzyciel próbujący osiągnąć nierealne cele. Po jakimś czasie nie jest zakochany w Summer, tylko w idealizowanym obrazie dziewczyny, który sam stworzył. Historia zaczyna się w dniu gdy piszący teksty na kartki z życzeniami Tom (Joseph...

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.