• Informacje na temat:

  super ekspress

Artykuły na temat: super ekspress
 • "Super Ekspress" przygotował listę najgorętszych facetów tegorocznego lata. Znalazło się na niej 5 znanych i popularnych panów, choć - co ciekawe - nie tylko aktorów. Wśród nich są m.in. Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski i Conrado Moreno.

 • Ford fanem "Gwiezdnych wojen"

  Harrison Ford, który w "Gwiezdnych wojnach" grał kapitana Hana Solo, oświadczył niedawno, że wciąż jest fanem serii George'a Lucasa. W poniedziałek, 18 listopada, wywiad z aktorem opublikowała gazeta "Super Ekspress". Gwiazdor opowiedział m.in. o swym najnowszym filmie, thrillerze "K-19" i zaprzeczył jakoby przeżywał kryzys wieku średniego.

 • Joanna Borysewicz, córka Jana Borysewicza z zespołu Lady Pank, ma wystąpić w czwartej edycji popularnego show "jak Oni śpiewają".

 • Golasy wchodzą gratis

  Na pokaz filmów Alejandro Jodorowskiego w warszawskim kinie Muranów można było dostać się kupując bilet lub też wejść za darmo, ale pod jednym warunkiem... Widz musiał przyjść do kina zupełnie nago. Jak się okazało, nie wszyscy zdecydowali się na kupno biletu.

 • Media w dniu pogrzebu papieża

  Wszystkie ogólnopolskie stacje telewizyjne w piątek, 8 kwietnia, w całości transmitować będą uroczystości pogrzebowe Jana Pawła II. Nie będą nadawać reklam, podobnie jak stacje radio we. Także RMF FM przeprowadzi transmisję z pogrzebu, przeplataną komentarzami i relacjami na żywo z Włoch i różnych miejsc w Polsce. Portal INTERIA.PL planuje przeprowadzenie z uroczystości pogrzebowych w Watykanie transmisji wideo, audio i relacji internetowej. Stacje MTV Polska i VIVA Polska przerwą emisję...

 • Oscary: Pierwsi kandydaci

  Po siedmiu miesiącach roku, analitycy rynku kinowego w USA postanowili podsumować mijający okres. Zależało im przede wszystkim na ustaleniu, czy niektóre z filmów mających w tym okresie premiery, mogą walczyć o przyszłoroczne nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Okazało się, że pretendentów do Oscarów jest całkiem wielu.

Zdjęcia na temat: super ekspress