• Informacje na temat:

  super express gazeta

Artykuły na temat: super express gazeta
 • Wstrząsające doniesienia "Super Expressu": "Rozenek nie może chodzić i mówić"

  ..." - ucięła temat.  Tymczasem kolejne nowe wieści na temat aktora pojawiły się w "Super Expressie". "Rozenek nie może chodzić i mówić" - szokuje okładką gazeta i... publikuje zdjęcia artysty ze szpitala...

 • Foremniak pozywa "Super Express"!

  Małgorzata Foremniak złożyła pozew sądowy przeciwko wydawcy tabloidu 'Super Express" w związku z artykułami naruszającymi jej godność osobistą. Aktorka żąda 150 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Tomasz Lis w niemieckiej gazecie: Kaczyński planuje zemstę!

  Dziennikarz kilka dni temu poprowadził swój ostatni program w TVP. To najwyraźniej efekt kolejnej "dobrej zmiany" wprowadzonej przez PiS. Utrata pracy nigdy nie należy do przyjemnych, a już na pewno nie wtedy, gdy przynosiła ona tak ogromne pieniądze. Dziennikarze "Super Expressu" wyliczyli, że przez te osiem lat prowadzenia programu na konto lisa mogło wpłynąć nawet 6 milionów złotych! "W latach...

 • Edyta Górniak: Gazeta zapłaci

  Jak donosi serwis showbiznes.eu, w piątek, 29 października, Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie z grudnia 2005 roku w części dotyczącej odszkodowania, które musi zapłacić gazeta "Super Express" na rzecz Edyty Górniak i jej męża Dariusza Krupy.

 • "Gazeta Wyborcza": Kamil Durczok nie wróci do TVN!

  ...komentował żadnych kwestii związanych z komisją do czasu zakończenia jej prac" - zdradza "Super Expressowi" osoba z otoczenia Durczoka. Kilka dni temu dziennikarz wysłał maila do pracowników "Faktów(...) się bać i zeznawali" - dodaje "Gazeta Wyborcza".

 • Lisowie wygrali z "Super Expressem"

  "Super Express" ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów oraz zapłacić im 250 tys. zł zadośćuczynienia za bezprawne i zawinione naruszenie ich dóbr osobistych - orzekł w piątek Sąd Okręgowy w Warszawie. Gazeta będzie apelować.

 • ..."Super Express" dotarł do szczegółów związanych z organizacją imprezy roku!

 • Chcą wysłać Dodę do Bułgarii

  Gazeta "Super Express" postanowiła zakontraktować popularnej wokalistce koncerty w Bułgarii.

 • "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  Według doniesień "Super Expressu" serialowa Hanka Mostowiak znów pojawi się w Grabinie! Jako duch? Jako zaginiona siostra bliźniaczka? A może wcale? Znamy prawdę!

 • Marczuk wygrała z tabloidem

  Wydawca "Super Express" ma przeprosić Weronikę Marczuk i zapłacić jej 50 tys. zł za obraźliwe informacje w sprawie jej zatrzymania przez CBA w 2009 r. - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

Wideo na temat: super express gazeta
 • Joanna Krupa o ciąży i aferze

  "Super Express" poinformował, że fundacja Joanny Krupy (35 l.) oszukuje w kwestii pomocy zwierzętom i przeznacza tylko niewielką część zebranych pieniędzy na ratowanie czworonogów - w zeszłym roku z zebranych 27 tysięcy dolarów na zwierzęta miała przeznaczyć niespełna 10 tysięcy! Modelka jest wstrząśnięta tymi doniesieniami i zapowiada, że pozwie gazetę. Komentuje również informację, jakoby