• Informacje na temat:

  super gwiazdy

Artykuły na temat: super gwiazdy
Zdjęcia na temat: super gwiazdy
Wideo na temat: super gwiazdy
 • Iwona Węgrowska: Jak mi w życiu prywatnym nie idzie, to wszystko się na to przekłada na głowę

  Gwiazdy zdradziły, jakie są kluczowe składniki sukcesu. Zdaniem Iwony Węgrowskiej o pełnym sukcesie można mówić dopiero wtedy, gdy idzie on w parze ze szczęściem w życiu osobistym. W jej przypadku(...) i strasznie takie rzeczy przeżywam. Dzisiaj na szczęście jest na szczęście super" - mówi Iwona Węgrowska. Co na ten temat mają do powiedzenia inni celebryci? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  Była prezenterka telewizyjna Bogumiła Wander (72 l.) przypomniała w rozmowie z Robertem Patoletą, w jaki sposób dostała się do telewizji. Przyznała, że Super Gwiazda Plejady, którą właśnie otrzymała, jest pierwszą nagrodą w jej życiu. Choć pracowała w TVP przez ponad 30 lat, nie otrzymała wyróżnienia od żadnego z często zmieniających się prezesów. Bogumiła Wander jest zapraszana jako gość do

 • Jacyków nie zostawił suchej nitki na Kazadi!

  wyglądały tak tandetnie, jakby to było za dwa złote. (...) Złoto jest super modne, natomiast trzeba wybrać tkaninę. To była tkanina, która się wyjątkowo nie drapowała i to pasisko w tej talii. Właściwie taka(...) – tłumaczy stylista. Stylista podkreśla, że nad wyglądem gwiazdy powinien czuwać sztab fachowców. W tym przypadku zawiedli wszyscy.

Dyskusje na temat: super gwiazdy