• Informacje na temat:

  super kolory

Artykuły na temat: super kolory
 • Skompletuj wyprawkę szkolną i wygraj super nagrodę!

  ...innych, jednocześnie dając sobie i swoim dzieciom szansę na udział w konkursie z super nagrodami.

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

 • Joanna Brodzik zastąpi Przybylską!

  ..."Super Express" informuje, że producent farb do włosów znalazł godną następczynię zmarłej aktorki!

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • Piotr Rubik ma już dość blondu

  Cała Polska wie, że jakiś czas temu Rubik (41 l.) zrezygnował z płowych włosów na rzecz średniego brązu. Okazuje się, że nie jest to chwilowa zmiana: "Zrobiłem to głównie ze względu na zdrowie, żeby dać odpocząć włosom od farb i spróbować pobyć w swoim naturalnym kolorze włosów. Bardzo dobrze się w nim czuję" - wyznał "Super Expressowi". Nieprędko więc ponownie ujrzymy na głowie Rubika złoto...

 • Ich Troje: Kolor włosów atutem?

  Rano ciężkie próby, popołudniami promocja, autografy i rozmowy z fanami - tak wygląda pobyt zespołu Ich Troje w Atenach przed czwartkowym (18 maja) koncertem w półfinale Konkursu Piosenki Eurowizja.

 • Anna Grodzka się zakochała. W kim?

  Jak wiadomo, Polacy to w większości tradycjonaliści, nic więc dziwnego, że Grodzka budzi u mężczyzn spory lęk. Za granicą jest lepiej, o czym posłanka miała okazję przekonać się ostatnio w Londynie na debacie poświęconej obecności osób ze społeczności LGBT (czyli gejów, lesbijek, biseksualistów i transeksualistów) w biznesie. "Super Express" wyśledził, że podczas seminarium od razu zapałała...

 • Marilyn Monroe: Majtki warte miliony

  Reformy Marilyn Monroe ( "Pół żartem, pół serio" ) zostały wystawione na aukcję - można przeczytać w "Super Expressie". Mają kolor kremowy, nogawki obszyte koronką i są wiązane na sznureczek.

 • Nowy samochód Prokopa

  ..."Super Express" wyśledził nowe cacko Prokopa (31 l.): "Marcina spotkaliśmy w poniedziałek w centrum Warszawy. Prezenter wybrał się na przejażdżkę nowiutką mazdą CX7" - czytamy. "Nowa bryka Prokopa do setki rozpędza się już w 8 sekund, co na pięciodrzwiowy rodzinny samochód jest bardzo dobrym osiągnięciem. Ma też podgrzewane fotele kierowcy i pasażera oraz system 9 głośników, które dbają...

 • Seksowne wcielenie Pavlović

  "Iwona Pavlović (45 l.), słynna Czarna Mamba, zmieniła się nie do poznania. Porzuciła czarny kolor, któremu była wierna od lat, na rzecz jasnych, połyskliwych i niezwykle kobiecych fatałaszków" - ekscytuje się "Super Express".

Dyskusje na temat: super kolory