• Informacje na temat:

  super nagrody

Artykuły na temat: super nagrody
 • Skompletuj wyprawkę szkolną i wygraj super nagrodę!

  ...innych, jednocześnie dając sobie i swoim dzieciom szansę na udział w konkursie z super nagrodami.

 • Zima tuż tuż, zbliżają się również Święta i z tej okazji mamy dla Was zabawę, w której możecie wygrać różne filmy na DVD. To może być świetny prezent dla najbliższych!

 • "Singielka": Iza Kuna chciałaby dostawać nagrody za swoje role!

  ...coś się udało, może nawet byłaś super. Nagrody są tak samo fajne jak prezenty - powiedziała Iza Kuna w wywiadzie dla magazynu "Grazia", po czy stwierdziła, że marzy, by zagrać rolę, za którą dostanie wszystkie nagrody naraz. Iza Kuna żartuje czasem, że zazwyczaj "obstawia" w filmach drugi, a nawet trzeci plan. Aktorka twierdzi, że nie ma o to do nikogo pretensji, ale nie kryje, że chciałaby...

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • "Super Fun Night": Najnowszy serial z Rebel Wilson

  Najnowszy hit komediowy "Super Fun Night podbił" już serca widzów w USA - teraz wkracza na polskie ekrany. Już 7 kwietnia premiera serialu tylko w Comedy Central Family.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Kamińska nie odebrała nagrody z "TzG"

  Julia Kamińska zapłaciła już podatek od nagrody - luksusowego mercedesa, którego wygrała w "Tańcu z gwiazdami" . Wciąż jednak nie odebrała samochodu. Dlaczego?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Kamińska ma problem z nagrodą

  Serialowa BrzydUla luksusowe auto postanowiła więc przekazać rodzicom: - Na razie nie mogę nim jeździć, bo nie mam prawa jazdy. Póki co zajmą się nim rodzice - mówi "Super Expressowi". - Na razie(...) że jest to kabriolet, spokojnie mogą zmieścić się w nim cztery osoby. Aktorka chce oddać także Kryształową Kulę. Komu? Więcej na ten temat czytaj w "Super Expressie"

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

Zdjęcia na temat: super nagrody
Wideo na temat: super nagrody
 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  Była prezenterka telewizyjna Bogumiła Wander (72 l.) przypomniała w rozmowie z Robertem Patoletą, w jaki sposób dostała się do telewizji. Przyznała, że Super Gwiazda Plejady, którą właśnie otrzymała, jest pierwszą nagrodą w jej życiu. Choć pracowała w TVP przez ponad 30 lat, nie otrzymała wyróżnienia od żadnego z często zmieniających się prezesów. Bogumiła Wander jest zapraszana jako gość do

Dyskusje na temat: super nagrody