• Informacje na temat:

  super niania

Artykuły na temat: super niania
 • Agnieszka Popielewicz: Córkę wychowuje niania!

  Agnieszka Popielewicz (29 l.) uważa, że świetnie udaje jej się łączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym. Może dlatego, że jej maleńką córką Martą na co dzień zajmuje się niania?

 • Czy "Niania" uwiedzie Iglesiasa?

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Enrique Iglesias (32 l.) pojawi się gościnnie w serial u "Niania"!

 • Wielkie gwiazdy z serialu "Niania". Czy zrobią karierę? Czy jest o nich głośno?

  ...rodziną, kiedy doszło do ślubu Frani z Maksem. - Gdy tylko stopnieją pierwsze śniegi, proszę do mnie dzwonić po nowe wieści - radośnie wyznała Agnieszka w rozmowie z "Super Expressem". - Już na...

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  - Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

 • Niania

  Superniania przystaje na jej propozycję. Przy okazji chce zaprezentować Maksymilianowi swój pomysł na nowy program. Aby kupić jakąś odpowiednią kreację na te zawody Frania fałszuje dane potrzebne do(...) aktualnie pracuje. Okazuje się, że żyje on tam bardzo dobrze i z przyjemnością wykonuje wszelkie zachcianki swojej nowej przełożonej. Tym bardziej, że większość ma podłoże erotyczne... Superniania...

 • Tamara Arciuch zatańczy!

  Tamara Arciuch (32 l.), czyli złośliwa Karolina z serial u "Niania", wystąpi w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami"! - informuje "Super Express".

 • Szokujące doniesienia tabloidu! Edyta Górniak spotyka się z facetem Sablewskiej?!

  ..."Super Express" przyłapał Edytę Górniak na tajemniczym spotkaniu z byłym już narzeczonym jej dawnej przyjaciółki!

 • Dygant gotowa na ślub!

  Już wkrótce na palcu Agnieszki Dygant ("Niania") pojawi się ślubna obrączka. Aktorka jest gotowa na małżeństwo z Patrickiem Yoką.

 • Rozenek uczyła się sprzątać na kursie

  Jak ustalił "Super Express", Gosia ogarniać dom uczyła się na szkoleniu finansowym przez TVN. Jej trenerką była Jolanta Sergot-Kowalska z bydgoskiej firmy sprzątającej. Stacja wynajęła ją, by przed(...) się niania, do której zadań należy m.in. odbieranie 6-letniego Stasia z francuskiej podstawówki (czesne 20 tys. zł rocznie).

 • Michael Jackson: Ślub z nianią?

  Michael Jackson (48 lat) ma zamiar poślubić nianię, która zajmuje się jego dziećmi. Piosenkarz oświadczył, że właśnie zakończył sądową batalię o prawa do opieki na dziećmi ze swoją byłą żoną Debbie Row i jest gotowy na nowy związek.

Zdjęcia na temat: super niania
Dyskusje na temat: super niania