• Informacje na temat:

  super niania l

Artykuły na temat: super niania l
 • TVN sprzedał Polsatowi prawa do "Niani"!

  Już 10 czerwca na antenie Super Polsatu będziemy mogli oglądać hit TVN z Agnieszką Dygant w roli głównej!

 • Czy "Niania" uwiedzie Iglesiasa?

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Enrique Iglesias (32 l.) pojawi się gościnnie w serial u "Niania"!

 • "Niania": Tomasz Kot rusza na podbój świata!

  .... Angelina Jolie i Salma Hayek - ale i tym razem musiał obejść się smakiem. W końcu jednak Tomasz Kot doczekał się zaproszenia do udziału w międzynarodowej superprodukcji - wiadomo już z całą pewnością(...) Tesli zdobędzie międzynarodową sławę, o jakiej marzą chyba wszyscy aktorzy, a do tego... pół miliona złotych! Tyle bowiem, jak dowiedział się "Super Express", dostanie za swój udział w filmie reżysera...

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  - Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

 • Agnieszka Popielewicz: Córkę wychowuje niania!

  Agnieszka Popielewicz (29 l.) uważa, że świetnie udaje jej się łączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym. Może dlatego, że jej maleńką córką Martą na co dzień zajmuje się niania?

 • Tamara Arciuch zatańczy!

  Tamara Arciuch (32 l.), czyli złośliwa Karolina z serial u "Niania", wystąpi w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami"! - informuje "Super Express".

 • Wielkie gwiazdy z serialu "Niania". Czy zrobią karierę? Czy jest o nich głośno?

  ...rodziną, kiedy doszło do ślubu Frani z Maksem. - Gdy tylko stopnieją pierwsze śniegi, proszę do mnie dzwonić po nowe wieści - radośnie wyznała Agnieszka w rozmowie z "Super Expressem". - Już na...

 • Dygant gotowa na ślub!

  Już wkrótce na palcu Agnieszki Dygant ("Niania") pojawi się ślubna obrączka. Aktorka jest gotowa na małżeństwo z Patrickiem Yoką.

 • Niania

  Superniania przystaje na jej propozycję. Przy okazji chce zaprezentować Maksymilianowi swój pomysł na nowy program. Aby kupić jakąś odpowiednią kreację na te zawody Frania fałszuje dane potrzebne do(...) aktualnie pracuje. Okazuje się, że żyje on tam bardzo dobrze i z przyjemnością wykonuje wszelkie zachcianki swojej nowej przełożonej. Tym bardziej, że większość ma podłoże erotyczne... Superniania...

 • Michael Jackson: Ślub z nianią?

  Michael Jackson (48 lat) ma zamiar poślubić nianię, która zajmuje się jego dziećmi. Piosenkarz oświadczył, że właśnie zakończył sądową batalię o prawa do opieki na dziećmi ze swoją byłą żoną Debbie Row i jest gotowy na nowy związek.

Zdjęcia na temat: super niania l
Dyskusje na temat: super niania l