• Informacje na temat:

  superniania

Artykuły na temat: superniania
 • Dorota "Superniania" Zawadzka zwyzywana podczas zbiórki na WOŚP! "Hołota"

  W tym roku słynna Superniania postanowiła bardzo aktywnie zaangażować się w zbiórkę pieniędzy dla WOŚP. Dorota została wolontariuszką i w niedzielę ruszyła z puszką na ulice Warszawy, by zbierać datki.  Okazuje się jednak, że nie wszystkim jej chęć niesienia pomocy potrzebującym przypadła do gustu.  Podczas kwesty podeszła do niej pewna kobieta, która zaczęła wyzywać Zawadzką.  "Dość...

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • Zawadzka dała się poznać szerszej publiczności za pośrednictwem programu "Superniania", w którym pomagała ujarzmić niesforne maluchy. Później widzowie mogli podziwiać ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami", gdzie u boku Cezarego Olszewskiego pląsała i... nie szczędziła złośliwości Edycie Górniak. "Patrzę na Edytę, która była kiedyś piękną dziewczyną i smutno mi. Ona ma dopiero 38 lat. Botoks jej...

 • Superniania? Supermama!

  Dorota Zawadzka znana jest głównie z programu "Superniania", obecnie prowadzi też w TVN Style "Świat według dziecka 4". Nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu z dziećmi, a praca z maluchami i ich rodzicami daje jej ogromną satysfakcję.

 • ...​Dorota „Superniania” Zawadzka (54 l.) niedawno na portalu społecznościowym opublikowała pouczające wideo ze swoim udziałem. Dzięki temu możemy obejrzeć jej wodne igraszki!

 • Superniania u "Niani"

  Dorota Zawadzka, czyli Superniania, złoży wizytę serial owej Niani. Jednak tym razem nie tylko zajmie się relacjami w rodzinie Skalskich, ale także zadecyduje, kto jest najlepszą kandydatką na żonę Maksa. Frania czy Karolina?

 • Superniania Dorota Zawadzka wygrała z nadwagą. Straciła 30 kg!

  Gdy rok temu czytała o sobie komentarze w sieci, była przerażona. Internauci wytykali jej nadwagę, nie zwracając uwagi na doświadczenie i osiągnięcia w dziedzinie psychologii dziecięcej (wprowadziła m.in. słynnego karnego jeżyka). Dziś popularna Superniania jest lżejsza o prawie 30 kilogramów. Odzyskała pogodę ducha, wigor i lekkość. Odchudzanie rozpoczęła w maju 2014 roku, stawiając na...

 • Superniania przeprosiła Górniak

  Dorota "Superniania" Zawadzka na imprezie zorganizowanej po finale "Tańca z gwiazdami" przeprosiła Edytę Górniak za swoje złośliwości pod jej adresem.

 • Superniania oburzona słowami Anny Muchy! "Wyszło fatalnie"

  Anny Muchy szczególnie ją obeszły i zirytowały". "Jeśli tak będziemy myśleć to być może kiedyś nie będziemy mogli świętować niepodległości" - grzmi Superniania. Dalej krytykuje formę, w jakiej...

 • Superniania chce pomóc Britney!

  Brytyjka Jo Frost, gwiazda amerykańskiej wersji programu "Superniania", chce pomóc Britney Spears w odzyskaniu opieki nad swoimi dwoma synami.

Zdjęcia na temat: superniania
Wideo na temat: superniania
Dyskusje na temat: superniania