• Informacje na temat:

  superniania w ciąży

Artykuły na temat: superniania w ciąży
 • Superniania w ciąży!?

  ...informacja o ciąży zmienia życie dojrzałej kobiety, i jak reaguje na nią otoczenie - lekarz, mąż, dzieci... "Ale i tak najgorsze, że dopiero co stracone kilkanaście kilogramów wróci jak bumerang(...), dodając, że natura jest psotliwa. Co chce nam powiedzieć Superniania, prywatnie mama Pawła i Andrzeja?

 • Superniania pokazała brzuszek

  Kilka dni temu na blogu psycholożki pojawił się wpis dotyczący rozterek dojrzałej kobiety, która nieoczekiwanie odkrywa, że jest w ciąży. Portale podchwyciły temat, zastanawiając się, czy 49-latka(...) z zapytaniem czy jestem w ciąży, bo oni słyszeli plotki! Nie byłam miła.... w sumie nie wiem czemu!" - komentuje na Facebooku. "Wczoraj to może i było zabawne, ale dziś, po TYLU wyjaśnieniach...

 • Jak urodzić i nie zwariować? Superniania uspokaja.

  Wiele mam wie doskonale, że tytułowe pytanie jest wielce zasadne. Próbuje na nie odpowiedzieć szalona komedia w reż. Kirka Jonesa "Jak urodzić i nie zwariować". Film, zainspirowany bestsellerowym poradnikiem dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko" (autorstwa Heidi Murkoff), oglądać będziemy na ekranach od 22 czerwca.

Wideo na temat: superniania w ciąży
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem