• Informacje na temat:

  suri cruise zdjęcia i plotki

Artykuły na temat: suri cruise zdjęcia i plotki
 • Holmes w ciąży?

  W internecie pojawiły się zdjęcia Katie Holmes (28 l.), na których wyraźnie widać, że brzuszek aktorki i, przede wszystkim, żony Toma Cruise'a (44 l.) jest mocno zaokrąglony. Kiepski krój sukienki czy rodzeństwo dla Suri?

 • Katie Holmes czekała na to aż pięć lat!

  Czy były mąż naprawdę jej zabronił chwalić się nową miłością przez pięć lat? Katie Holmes (39 l.) nie mówi tego wprost, ale robią to za nią ostatnie zdjęcia!

 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  ...około 450 milionów dolarów. To prawie 1,5 miliarda złotych! Bez wątpienia był to jeden z najdroższych rozwodów na świecie! Tom Cruise i Nicole Kidman O Tomie Cruisie można by wiele opowiadać. Jego(...).  Podobno Kidman nie oddała się temu wyznaniu tak, jak Cruise tego chciał. Dodatkowo nalegał na zaangażowanie w scjentologię dzieci. W uratowaniu związku nie pomógł również udział w kontrowersyjnym filmie...

 • Suri Cruise z własną linią strojów dziecięcych

  Córka aktorskiej pary Tom Cruise i Kate Holmes - Suri Cruise, która ma zaledwie siedem lat, będzie sygnować swoim imieniem linię ubranek dziecięcych. Według prasy podpisała kontrakt wart 1,5 miliona dolarów.

 • Tom Cruise kontratakuje

  Prawnik Toma Cruise'a zaatakował amerykański tabloid za artykuł, w którym napisano, że aktor jest złym ojcem.

 • Do kogo jest podobna córka Toma Cruise'a?

  Po tym jak Tom Cruise ( "Wojna światów" ) i Katie Holmes ( "Batman-Początek" ) mieli dosyć podejrzeń, że Suri nie istnieje i zdecydowali się po kilku miesiącach pokazać swoje dziecko światu, pojawiły się kolejne plotki . Tym razem dociekliwi złośliwcy dopatrzyli się, że dziewczynka jest bardziej podobna do byłego narzeczonego mamusi niż do Cruise'a.

 • Spędzi święta z córką?

  Tom Cruise chce koniecznie spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia ze swoją córką Suri. Dziewczynka przez większość czasu jest ze swoją matką Katie Holmes. Znani hollywoodzcy aktorzy rozwiedli się pół roku temu.

Wideo na temat: suri cruise zdjęcia i plotki
 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Na skraju jutra

  Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas,...

 • Mission: Impossible. Rogue Nation

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.