• Informacje na temat:

  suri shiloh

Artykuły na temat: suri shiloh
 • W Stanach śmieją się z Suri Cruise

  .... Dziennikarka, Allie Hagan, podając się za Suri, szydzi z dzieci gwiazd. "Shiloh, mam cię na oku", "Przymknij się, Blue Ivy! To ja jestem królową" - czytamy. Dziennikarka broni się, że książką nie atakuje(...)Zakończyła się batalia Katie Holmes (33 l.) i Toma Cruise’a (50 l.) o prawa do opieki nad Suri (6 l.). Aktorka może wreszcie odetchnąć z ulgą i poświęcić maksimum czasu ukochanej córce. I tylko...

 • Suri Cruise rządzi światem?

  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował listę najbardziej wpływowych... maluchów. Zwyciężyła córka Toma Cruise'a i Katie Holmes - Suri.

 • Najsłynniejsze dziecko świata

  Patrząc na wyniki badań, można stwierdzić jednoznacznie, że tegoroczne prawo do przechwalania się potomstwem bezsprzecznie należy do Angeliny Jolie i Brada Pitta, których jednoroczna córeczka Shiloh zajęła pierwsze miejsce. Shiloh, jedyne biologiczne dziecko "Pana i Pani Smith", wylądowało na miejscu pierwszym na podstawie ilości poświęconego mu czasu w mediach w roku 2007. Miejsce drugie...

 • Tom Cruise: Nieudana sprzedaż zdjęcia

  Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) - podobnie jak Angelina Jolie i Brad Pitt - próbowali sprzedać zdjęcie swojej malutkiej córeczki Suri. Transakcja jednak nie udała się, bowiem za zdjęcie Suri media gotowe były zapłacić o wiele mniej niż za zdjęcia Shiloh Nouvel.

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  Suri Cruise Bez wątpienia córeczka Toma Cruise'a i Katie Holmes zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej rozpieszczonych dzieci Hollywood. Mało tego, jest więcej niż pewne, że czterolatka to najbardziej zepsute dziecko świata! Mała Suri od najwcześniejszych chwil swojego życia była zasypywana prezentami przez rodziców oraz ich bogatych znajomych. Dziś wystarczy tylko, że kiwnie palcem...

 • Tom Cruise pokaże światu córkeczkę

  Aktor Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i jego partnerka Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) zapowiadają, że już niebawem zaprezentują światu zdjęcia ich urodzonej w kwietniu córki Suri.

 • Mariah Carey zdradziła imiona dzieci

  Paltrow i Chrisa Martina), Shiloh Nouvel (córka Angeliny Jolie i Brada Pitta) oraz Suri (córka Katie Holmes i Toma Cruise'a).

 • Córka Toma Cruise'a nie na pokaz

  Już prawie 3 miesiące minęły od narodzin córeczki Toma Cruise'a (44 l., "Mission: Impossible 3" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) a gwiazdorska para nie podzieliła się jeszcze ze światem swoim szczęściem. Niektóre media zaczynają żartobliwie powątpiewać, czy Suri rzeczywiście przyszła na świat 18 kwietnia.

 • Jak dać na imię dziecku w Hollywood?

  Brooklyn, Moxie Crimefighter, Bluebell Madonna, Suri, Phinneaus, Apple. Jeśli wydaje ci się, że hollywoodzkie gwiazdy obdarzają swe nowo narodzone dzieci tradycyjnymi imionami w rodzaju Billa czy Johna, to jesteś w błędzie. Wystarczy rzut oka na listę imion urodzonych w ostatnich tygodniach dzieci gwiazd, by zrozumieć, że Frank Zappa, który był pionierem nadawania swych potomkom ekstrawaganckich

 • Rodzinny wieczór Jolie i Pitta

  To był prawdziwie rodzinny wieczór. Do teatru w Nowym Jorku zawitała Angelina Jolie, Brad Pitt i czwórka ich pociech. Przybyli na spektakl "Mała Syrenka" wystawiany w środę na Broadwayu.