• Informacje na temat:

  susan sarandon zdjęcia

Artykuły na temat: susan sarandon zdjęcia
 • "Ray Donovan": Susan Sarandon w szóstym sezonie

  Susan Sarandon dostała awans! Aktorka dołączyła do stałej obsady szóstej serii "Raya Donovana".

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • "Graves": Sela Ward zastąpi Susan Sarandon

  Sela Ward, czyli Stacy Warner z serialu "Dr House", zastąpi Susan Sarandon w komedii "Graves".

 • "Tammy" z Melissą McCarthy na DVD i Blu-ray

  Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara , ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" - szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz trafia dziś do sprzedaży na płytach Blu-ray i DVD.

 • Elijah Wood szokuje: W Hollywood są pedofile!

  ..., twierdząc, że chciał jedynie zasygnalizować ten szokujący problem. Wypowiedź Wooda zbiegła się w czasie z surową krytyką, jaka podczas festiwalu filmowego w Cannes padła z ust gwiazdy Hollywood Susan Sarandon pod adresem legendy kina - reżysera Woody’ego Allena. Aktorka wypomniała mu, że przed laty molestował swą nieletnią, przybraną córkę Dylan Farrow (reżyser nigdy do tego się nie przyznał). Pod...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Jane Fonda wygląda "jak potwór"

  Legendarna aktorka Jane Fonda oskarżyła redaktorów luksusowego "V Magazine" o wyretuszowanie jej zdjęcia na okładce. W rezultacie, jak twierdzi, wygląda na nim "jak potwór".

 • Nowy projekt Susan Sarandon

  Susan Sarandon, bohaterka filmów "Thelma i Louise", "Klient", "Olej Lorenza" oraz laureatka Oscara za rolę w filmie "Przed egzekucją", wystąpi w obrazie "Fallen Angels". Produkcja będzie adaptacją głośnego dramatu Noela Cowarda.

 • Susan Sarandon u Wachowskich

  Susan Sarandon ( "Zatańcz ze mną" ) i John Goodman ( "Big Lebowski" ) wystąpią w filmie "Speed Racer", nad którym pracują bracia Wachowscy. Produkcja ma być kinową wersją klasycznej japońskiej anime.

 • Susan Sarandon oskarży lekarzy

  Susan Sarandon ( "Thelma i Louise" ) i Helena Bonham Carter ( "Podziemny krąg" ) zagrają razem główne role w filmie "Eleanor and Colette".

Wideo na temat: susan sarandon zdjęcia
 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Nostalgia anioła

  Film jest realizowany w oparciu o książkę Alice Sebold "Nostalgia anioła". Susie Salmon zostaje brutalnie zgwałcona i i zamordowana przez swojego sąsiada. To co się dzieje po jej śmierci obserwuje z nieba. Spoglądając w dół, snuje głosem czternastolatki powieść koszmarną, ale też pełną nadziei. Przez długie tygodnie po swojej śmierci Susie obserwuje życie, które toczy się już bez niej - przysłuchuje się pogłoskom na temat swojego zniknięcia, współczuje rodzicom, którzy ciągle wierzą, że...

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...