• Informacje na temat:

  suszyński aktor

Artykuły na temat: suszyński aktor
 • Zbigniew Suszyński pogodził się z córką przed jej ślubem!

  Zbigniew Suszyński w ostatnich latach nie miał najlepszego kontaktu ze swoją latoroślą. Na szczęście teraz wszystko ma szansę się zmienić!

 • Zbigniew Suszyński nie odmawia gry w serialach

  Zbigniew Suszyński chętnie wspomina "dawne dzieje" - ot, choćby pracę na planie telenoweli "Adam i Ewa". My znamy go także z roli Rajmunda w "Pierwszej miłości" i Krzyśka Buka w "Ostatnim dzwonku". Po przerwie wakacyjnej wróci jako kobieciarz Rutka w "Klanie".

 • "Adam i Ewa": Zbigniew Suszyński nie był lubiany przez rolę!

  Aktor Zbigniew Suszyński ma ogromny sentyment do "Adama i Ewy" i osób, z którymi pracował na planie. Liczył, że córka nie pójdzie w jego ślady, ale tak stało się inaczej. Teraz trzyma więc kciuki za Milenę, która jest dopiero na początku zawodowej kariery.

 • Romans i intryga

  Jej pojawienie się w "Barwach szczęścia" odmieni oblicze tego serialu. Jako Paulina uwiedzie Roberta (Marcin Czarnik)! Czy Marta (Katarzyna Zielińska) wybaczy zdradę? - Ten wątek jest bardzo ciekawy - uśmiecha się Milena Suszyńska.

 • Milena Suszyńska już po ślubie!

  Córka znanego aktora Zbigniewa Suszyńskiego kilka dni temu powiedziała sakramentalne "tak"!

 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".

 • "Klan": Zbigniew Suszyński nie odmawia serialom

  Należysz do grona aktorów, którzy raczej nie odmawiają serialowym producentom... Dlaczego? - Ponieważ taka jest specyfika zawodu, który uprawiam. Najbardziej lubię przyjeżdżać do Wrocławia - na(...) i śp. Waldek Goszcz byli ludźmi bezkonfliktowymi, z którymi świetnie się pracowało. Z wieloma aktorami nadal mam dobry kontakt. Często np. dzwonię do Kasi Chrzanowskiej. To było ciekawe doświadczenie...

 • Na ekrany polskich kin wchodzi kolejny przebojowy film animowany - "Skok przez płot" . To historia grupy zwierzaków, które po przebudzeniu z zimowego snu ze zdziwieniem stwierdziły, że dziewicze środowisko, w którym do tej pory same żyły, opanowane zostały przez dziwne istoty, zwane... ludźmi. Polska wersję filmu przygotowały największe gwiazdy polskiego dubbingu: tłumacz Bartosz Wierzbięta i "odtwórczyni" roli Stelli - Joanna Wizmur.

 • "Sama słodycz": Milena Suszyńska gwiazdą pokazu mody na planie "Samej słodyczy". Mamy zdjęcia!

  ...prestiżowych Feliksów Warszawskich! Prywatnie 28-letnia Milena jest córką znanego aktora Zbigniewa Suszyńskiego, czyli Igora Rutki z "Klanu", znakomicie tańczy i ma rozległe zainteresowania. Jak(...) sprawdziła się na wybiegu i gdyby tylko chciała, mogłaby zrobić wielką karierę w modelingu. Milena Suszyńska jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych polskich aktorek. Choć od chwili, gdy...

 • Idzie nowe w "Złotopolskich"

  W nowym roku bohaterów "Złotopolskich" czekają duże zmiany. Do obsady dołączyła dwójka młodych aktorów.

Zdjęcia na temat: suszyński aktor
Wideo na temat: suszyński aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: suszyński aktor